تماشا کنید: غولی که در بازی Bloodborne استفاده نشد توسط طرفداران پیدا و شکست داده شد

توسط افراسیاب در ۲۹ آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۱۳

نزدیک به چهار سال از زمان انتشار بازی Bloodborne می‌گذرد، و طرفداران این سری هر روز محتویات مخفی و استفاده نشده بیشتری از بازی را پیدا می‌کنند و در اختیار دیگران قرار می‌دهند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Bloodborne در زمان انتشارش بسیار حراس‌ناک به نظر می‌رسید و اکنون یکی از کاربران یوتیوب و طرفداران پیگیر این بازی توانست از مدارک بازی غولی را بیابد که در بازی اصلی حذف شده بود و حتی توانست آن غول را شکست دهد.

یوتیوبری با نام Sanadsk توانسته است در یک ماه گذشته مدارک و مجتواهای بسیاری را از بازی Bloodborne پیدا کند که همگی آن‌ها در کانالش موجود می‌باشند. این کاربر از طریق مدارک و فرمول‌های بازی توانست به یک سیاه‌چاله در بازی دست پیدا کند که با یک غول مواجه شد. اما علت اصلی اینکه چرا این غول در بازی اصلی استفاده نشده است، مشخص نیست.

اخیرا در مراسم TGA 2017 یک ویدیوی کوتاه و مرموز از استودیو «فرام سافت‌وار»  FromSoftware منتشر شد که بسیاری معتقدند این ویدیو برای بازی Bloodborne 2 است، در صورتی که بسیاری نیز دلایل خود را برای رد این ادعا دارند. با دنیای بازی همراه شوید تا بلافاصله پس از انتشار خبرهای بیشتر از این عنوان مرموز آن‌ها را با شما در میان بگذاریم.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Bloodborne به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است. در زیر می‌توانید ویدیو نام برده شده را مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: