تماشا کنید: اولین تریلر بازی Code Vein با صدای شخصیت‌ها به زبان انگلیسی

توسط افراسیاب در ۲۹ آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۲۱

بازی Code Vein، عنوانی با فضای انیمه‌های ژاپنی است که تاثیری غیرقابل انکار از سری Dark Souls گرفته است؛ اما کارگردان آن آقای «هیراشی یوشیمورا» (Hiroshi Yoshimura) می‌گوید که Code Vein خیلی بیش‌تر از این‌هاست. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

تریلر جدید Code Vein اطلاعات بیشتری از داستان بازی ارائه می‌دهد و شخصیت‌های «خون‌آشامی» Vampires که از زندگی‌شان صحبت می‌کنند، از مرگشان، انتقام و عبارت Revenant که به‌ نظر می‌رسد خون‌آشام‌ها در این بازی با این عبارت شناخته می‌شوند. همچنین، یک موسیقی راک در پس‌زمینه شنیده می‌شود که در آن از کلمه Vamps استفاده می‌شود.

همان‌طور که اشاره شد، این اولین ویدیو از بازی است که با صداگزاران انگلیسی منتشر می‌شود و صداها بسیار خوب به‌نظر می‌رسند؛ به‌خصوص صدای قهرمان بازی که بیار باصلابت است و درخور شخصیت یک قهرمان که می‌توان مهم‌ترین بخش این تریلر را همین معرفی صداها دانست.

در پایان تریلر لوگوی شرکت Ufotable را مشاهده می‌کنیم، زیرا این انیمه توسط گروه Ufotable ساخته شده است که پش‌از این در میان‌پرده‌ها و تریلرهای بسیاری برای بازی‌ها کار کرده بودند ازجمله بازی‌های God Eater، Tales of Zestiria the X و Fate/Zero.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Code Vein در زمان نامعلومی در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط «باندای نامکو» Bandai Namco منتشر می‌شود.

در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: