توسعه‌دهندگان نینتندو ایده‌های فراوانی برای The Legend of Zelda بعدی دارند

توسط افراسیاب در ۲۸ آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

بدون شک بازی «افسانه زلدا: نبض طبیعت» The Legend of Zelda: Breath of the Wild بزرگ‌ترین نقش را در درمیان تمام عناوین «نینتندو» برای موفقیت کنسول نینتندو سوئیچ داشته است. که هردو باهم منتشر شدند و در روند موفقیت‌های پی‌درپی برهم تاثیر گذاشتند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

نزدیک به یک سال از زمان انتشار The Legend of Zelda: Breath of the Wild و نینتندو سوئیچ می‌گذرد و طرفداران سوال‌های بسیاری از نینتندو برای آینده و ویژگی‌های بازی بعدی این سری دارند.

کارگردان Breath of the Wild آقای «هیدمارو فوجیبایاشی» Hidemaro Fujibayashi در مصاحبه‌ای با سایت IGN به این اشاره می‌کند که هنوز تصمیمات قطعی برای ویژگی‌های آینده بازی زلدا گرفته نشده است، ما در حال برسی ایده‌های بسیاری هستیم و الهامات بسیاری نیز از کار در آخرین بسته‌الحاقی این بازی نیز گرفته‌ایم:

درحال حاضر نمی‌توانم به شما بگویم که بازی بعدی یک نسخه فرعی خواهد بود یا دنباله اصلی اما هرچه که باشد ایده‌های بسیار هیجان انگیزی برای آن داریم.

وی در ادامه می‌گوید:

ما درحال کار بر روی هر دو بازی اصلی و یک بسته‌الحاقی هستیم. این دو روند بسیار متفاوتی را طی می‌کنند. همچنین مردم نیز بسیار به ما انگیزه و ایده می‌دهند. ایده‌های بسیاری که دلمان می‌خواهد از همگی آن‌ها استفاده کنیم.

علاوه بر آقای فوجیبایاشی چند ماه پیش آقای «ایجی اونوما» Eiji Aonuma تهیه‌کننده Breath of the Wild نیز از امیدهای خود نسبت به آینده سری زلدا صحبت کرد و از علاقه خود به ریسک پذیری و غافلگیر کردن طرفداران گفت مانند دنیای جهان‌باز در نبض طبیعت و حفظ آن در آینده.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: