«اکتیویژن» شعبه جدید استودیو «اینفینیتی وارد» را در کشور لهستان تاسیس کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ آذر ۱۳۹۶ , ۱۸:۳۰

شرکت «اکتیویژن»، به منظور گسترش فعالیت‎‌های استودیو «اینفینیتی وارد» شعبه جدید آن را در کشور لهستان تاسیس کرد. با توجه به اعلامیه‌ی منتشر شده، شعبه لهستانی «اینفینیتی وارد» قصد دارد تا با استودیو اصلی واقع در لس‌آنجلس همکاری کند. بنابراین، هیچ بازی از مجموعه «ندای وظیفه» (Call of Duty) از شعبه اروپایی به صورت مستقل، نخواهیم دید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «مایکل دروبات»، مهندس ارشد رندرینگ استودیو «اینفینیتی وارد»، رهبری هدایت شعبه لهستانی را بر عهده خواهد داشت. هم‌چنین، آقای «دیو استول»، در رابطه با تاسیس شعبه جدید توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه به آن توجه می‌کنیم:

ما بسیار خرسندیم تا اعلام کنیم با شعبه جدید استودیو «اینفینیتی وارد» در لهستان به گسترش توانایی خود خواهیم پرداخت. ما در حال ساخت یک استودیویی برای تحقیق و توسعه در سطح جهانی هستیم و به لطف تاسیس این شعبه، از افراد توانمند در زمینه توسعه بازی بهره ببرند. ما با نگاهی رو به جلو، منتظر اتفاقات بزرگ هستیم.

آخرین عنوان ساخته شده از سوی استودیو «اینفینیتی وارد» بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌کران» (Call of Duty: Infinite Warfare) بود که در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “«اکتیویژن» شعبه جدید استودیو «اینفینیتی وارد» را در کشور لهستان تاسیس کرد”

  1. navidww2 گفت:

    کالاف همیشه بهترینه…واقعا دست سازنده هاش درد نکنه…یه خسته نباشین هم برای دی بازی ها با مقاله های خوبشون

    ۱ ۰
x