بازیگر نقش جان اسنو فصل هشتم Game of Thrones را عظیم‌تر از همیشه می‌داند

توسط افراسیاب در ۲۷ آذر ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

فصل هشتم سریال مورد انتظار «بازی تاج و تخت» Game of Thrones آخرین آن نیز است. و اکنون یکی از بازیگران اصلی این سریال «کیت هارتینگتون» Kit Harington که نقش جان اسنو را بازی می‌کرد، طی مصاحبه‌ای با مجله تایم می‌گوید که این انتظار طولانی ارزشش را دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

هارتینگتون می‌گوید:

این فصل عظیم‌تر از همیشه است. آدم را در خود غرق می‌کند و بسیار احساساتی است.

همچنین او گفت که در این هفته برای فیلمبرداری به شهر Belfast پایتخت ایرلند شمالی می‌رود. و او اظهار می‌کند که فیلمبرداری در سال ۲۰۱۸ پایان می‌یابد. و وقتی که تمام شود او نمی‌داند که در زندگی شخصی او چه تاثیری خواهد داشت. به‌هرحال بازی در قالب شخصیت جان اسنو و نزدیک به یک دهه همکاری با شبکه HBO نقش بسیار بزرگی در زندگی او داشته است.

هارتینگتون می‌گوید:

نمی‌دانم در سال بعد که فیلمبرداری سریال پایان یابد چه احساسی خواهم داشت. این یک تغیر بزرگ محسوب می‌شود ولی احساس می‌کنم که این اتفاق در زمان درستی دارد می‌افتد.

فصل هشتم سریال Game of Thrones در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی یا اوایل ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. و با اینکه سری اصلی به پایان می‌رسد، اما HBO در حال ساخت چندین نسخه فرعی از این سریال است.

همچنین هارتینگتن اظهار می‌کند چیزی که باعث موفقیت Game of Thrones شد، هماهنگی بازیگران و عوامل ساخت آن است:

چیزی که من در طول تجربه‌ام در این سریال به آن رسیدم این است که هرکسی چه از بازیگران، عوامل و تهیه‌کنندگان در جای درست و مسیر درستی قرار گرفته بودند، انرژی بسیار مثبتی در میان اعضا در جریان است، که درنهایت نتیجه ارزشمندی‌هم خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: