بازی Adventure Time: Pirates of the Enchiridion در بهار ۱۳۹۷ منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۲۶ آذر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

کارتون مشهور Adventure Time در بهار سال آینده برای اولین بار در دنیای بازی‌های رایانه‌ای با نام Adventure Time: Pirates of the Enchiridion برای رایانه‌های شخصی و پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو Outright Games وظیفه توسعه این بازی را برعهده دارد که پیش‌ از این کارتون Ben 10 را نیز به بازی برگردانده بود. Adventure Time: Pirates of the Enchiridion با ویژگی‌های بسیار گسترده و متنوع در حال توسعه است. کاربر باید کنترل شخصیت‌های نام‌آشنای Jake (سگ)، Finn (انسان)، Marceline و BMO را برای داستان‌های کارآگاهی خود با یک کشتی پیشرفته در دست بگیرد.

داستان این نسخه جدید است و تابه‌حال در هیچ یک از کارتن‌های این سری تعریف نشده است. بازی جهان‌باز بوده و در سرزمینی به نام Ooo جریان می‌یابد. شما در طول بازی می‌توانید کشتی‌تان را ارتقاء دهید و خدمه جدیدی استخدام کنید که در مبارزات نیز کاربرد دارند. و در کنار ماجراجویی باید برای یافتن راز پرونده‌های مختلف از بسیاری از شخصیت‌ها بازجویی کنید، حتی در تیم شما جاسوس هم ممکن است پیدا شود.

هم‌چنین استودیو Outright Games در یک حرکت جالب قصد دارد تا در Facebook برای انتخاب نام کشتی رای گیری انجام دهد که شما نیز می‌توانید در آن شرکت کنید. هر نامی که بیشترین رای را بیاورد در بازی نهایی از آن استفاده خواهد شد.

در پایان لازم به تکرار است که بازی Adventure Time: Pirates of the Enchiridion در بهار ۲۰۱۸ مصادف با ۱۳۹۷ شمسی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. در زیر می‌توانید تصاویر منتشرشده از این بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: