تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Sword of Chult بازی Neverwinte برای کنسول‌ها مشخص شد

توسط افراسیاب در ۲۶ آذر ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

سرانجام Cryptic Studios به‌صورت رسمی تاریخ انتشار آخرین بسته‌الحاقی بازی Neverwinter بانام Sword of Chult را برای کنسول‌ها نیز مشخص کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

چند ماه پیش آخرین بسته‌الحاقی بازی Neverwinter برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. و از آن زمان کاربران کنسولی این بازی در تعجب و در حال انتظارند که پس کی این بسته برای آنان نیز قابل دسترس می‌شود.

اما اخیرا استودیو توسعه‌دهنده Cryptic Studios و منتشرکننده این بازی Perfect World Entertainment به‌صورت رسمی تاریخ انتشار این بسته را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان مشخص کردند که طبق این تاریخ کاربران می‌توانند از ۱۹ دی ماه سال جاری به تجربه آن بپردازند.

برای کسانی که با این بسته آشنایی ندارند لازم به ذکر است که شما در این بسته می‌توانید به همراه پنج نفر دیگر برای به پایان رساندن مرحله‌ای با نام پرنسس Folly بازرگان به زدوخورد با دشمنانتان بپردازید. که دربرگیرنده دشمنان، مکان‌ها و جوایز جدیدی است. همچنین باید بخش بازیکن علیه بازیکن را نیز به‌صورت کاملا متفاوت اضافه کرد.

افزونه Sword of Chult نخستین بار در ۲ آبان ۱۳۹۶ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. درصورتی‌که تمامی بسته‌های دیگر این بازی همزمان برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شد. این بسته با تاخیر چند ماهه برای کنسول‌ها منتشر می‌شود.

در آخرین خبرهای منتشر شده از بازی Neverwinter گزارش شده است که تعداد کاربران این بازی به ۱۵ میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است. که آمار بسیار خوبی برای یک محصول رایگان است.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Neverwinter در ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و در سال بعد راهی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: