شروع فوق‌العاده PlayerUnknown’s Battlegrounds بر روی اکس‌باکس وان

توسط سهیل حسینی در ۲۶ آذر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

بازی PlayerUnkown’s Battlegrounds بزرگ‌ترین بازی چندنفره سال ۲۰۱۷ است و تنها چند روز از عرضه این عنوان بر روی کنسول اکس‌باکس وان می‌گذرد که شمار طرفداران این عنوان هم‌چنان یک رکورد دیگر، این بار بر روی کنسول برای خود ثبت کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت «مایکروسافت» امروز اعلام کرد که طی ۴۸ ساعت اول در دسترس بودن PUBG، بیش از یک میلیون بازیکن وارد جزیره‌ی مرموز این بازی شدند. این اعداد، برای هر نوع بازی چندنفره‌ای در هفته اول بسیار قابل توجه بوده و بخصوص این‌که از طریق برنامه Xbox Game Preview هم در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. یک موفقیت بزرگ دیگر برای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds این‌بار بر روی اکس‌باکس وان شکل گرفته و احتمالا نشانه‌ای از فروش خوب این بازی نیز خواهد بود.

به مناسبت این موفقیت، «مایکروسافت» هم‌چنین از پیشنهاد جدید خود برای نزدیک شدن به تعطیلات سال نوی میلادی نیز رونمایی کرد. از امروز، شنبه، ۲۶ آذر تا پایان سال میلادی جاری هر کسی که کنسول اکس‌باکس وان اکس خریداری کند، یک کپی رایگان از بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به صورت خودکار دریافت خواهد کرد. این پیشنهاد، هم در فروشگاه مایکروسافت و هم از طریق خرده‌فروشی‌ها قابل دسترسی است.

درحالی که PUBG با برخی مشکلات فنی بر روی کنسول اکس‌باکس وان دست و پنجه نرم می‌کند، اما مایکروسافت وعده داد که بازی به پیشرفت خود برای بهینه‌سازی و ارائه محتوای جدید، هم‌چون نقشه «میرامار» که به تازگی عرضه شد، ادامه خواهد داد. به رغم مسائل و مشکلاتی که تاکنون دیده شده، بنظر می‌رسد PUBG قابلیت تبدیل شدن به یک عنوان پرطرفدار بر روی اکس‌باکس وان را دارد، زیرا این عنوان با گذشت زمان بهبود می‌یابد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: