شبکه نت‌فلیکس سریال The Punisher را برای فصل دوم تمدید کرد

توسط میلاد شجری در ۲۳ آذر ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

شبکه نت‌فلیکس (Netflix) سریال The Punisher با هنرنمایی جان برنتال را برای فصل دوم تمدید کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از یک ماه گذشت از پخش فصل اول سریال، شبکه نت‌فلیکس (Netflix) و شرکت مارول اینترتیمنت (Marvel Entertainment) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام کردند که سریال The Punisher برای فصل دوم باز خواهد گشت.

بعد از انتقام سنگین فرانک کسل با هنرنمایی جان برنتال از کسانی که زن و بچه‌اش را به قتل رساندند، او پرده از جنایات و دسیسه‌هایی که در زیر شهر نیویورک جریان دارند، برداشت. حالا که در تمام شهر به عنوان پانیشر شناخته می‌شود، او باید حقیقت را درباره بی‌عدالتی هایی که بیشتر از خانواده‌اش را تحت تاثیر قرار می‌دهند، پیدا کند.

گروه بازیگران سریال The Punisher را در کنار «جان برنتال» (Jon Bernthal) در نقش «فرانک کسل» (Frank Castle) ملقب به «پانیشر» (The Punisher)، بازیگرانی چون «ایبون ماس-بچراک» (Ebon Moss-Bachrach) بازیگر فیلم «خانه‌ای کنار دریاچه» (The Lake House) و سریال «دختران» (Girls) در نقش «دیوید لیبرمن» (میکرو)، «دبورا آن ول» (Deborah Ann Woll) بازیگر سریال‌های «دردویل» (Marvel’s Daredevil) و «خون حقیقی» (True Blood) در نقش «کارن پیج»، «بن بارنز» (Ben Barnes) بازیگر فیلم The Chronicles of Narnia و سریال «دنیای غرب» (Westworld)  در نقش «بیلی روسو» (جیگساو)، «امبر رز روا» (Amber Rose Revah ) بازیگر سریال‌های Emerald City و Indian Summers در نقش «دایانا مدنی»، «مایکل ناتانسون» (Michael Nathanson) بازیگر فیلم «گرگ وال استریت» و سریال The Nick در نقش «سام استاین»، «جیمی ری نیومن» (Jaime Ray Newman) در نقش «سارا لیبرمن»، «جیسون آر. مور» (Jason R Moore) در نقش «کرتیس هویل»، «دنیل وبر» (Daniel Webber ) در نقش «لوئیس والکوت» و «پال شولز» (Paul Schulze) در نقش «راولینز» تشکیل ‌می‌دهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: