تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition

توسط افراسیاب در ۲۱ آذر ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

«کپکام» بازی Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition به همراه بسته‌های الحاقی Not a Hero و End of Zoe را با انتشار یک تریلر، عرضه کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Resident Evil 7 در اواخر سال ۲۰۱۶ منتشر شد. و اگر شما هنوز آن را تجربه نکرده‌اید، اکنون می‌توانید با خرید نسخه Gold Edition آن، که علاوه بر بازی اصلی شامل تمامی بسته‌های الحاقی آن است، Banned Footage Vol. 1 و Banned Footage Vol. 2 که مدت زیادی است که عرضه شده‌اند و دو بسته‌الحاقی که امروز برای دارندگان بازی اصلی قابل‌دسترس می‌شود. یعنی Not a Hero و End of Zoe. 

بسته End of Zoe آخرین بسته‌الحاقی بازی Resident Evil 7 محسوب می‌شود و در محیطی اطراف یک مرداب، رخداد پس از بازی اصلی را روایت می‌کند. این بسته برای دارندگان نسخه اصلی بازی باقیمت ۱۴.۹۹ دلار هم‌اکنون قابل دانلود است.

و بسته Not a Hero  شخصیت محبوب سری‌های قبلی Resident Evil را بانام Chris Redfield به بازی برمی‌گرداند. و برخلاف شخصیت Ethan Winters، شخصیت Chris Redfield دارای توانایی‌های قابل‌توجهی در برخورد با دشمنان می‌باشد که این توانایی‌ها به سبک اکشن بازی افزوده است. این بسته را دارندگان بازی اصلی به‌صورت رایگان می‌توانند دانلود کنند.

بازی Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. همچنین لازم به ذکر است که تمام بازی به همراه تمامی بسته‌های الحاقی از ابتدا تا انتها با پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر قابل بازی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: