PSX 2017 | فروش سری بازی‌ Uncharted به رقم جدیدی دست یافت

توسط میلاد شجری در ۲۰ آذر ۱۳۹۶ , ۱۱:۳۰

در جریان رویداد PlayStation Experience 2017 اعلام شد که میزان فروش سری بازی‌ Uncharted به رقم جدیدی رسیده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در پنلی که به مناسبت ده سالگی سری بازی‌ Uncharted در رویداد PlayStation Experience 2017 برپا شده بود؛ استدیو «ناتی داگ» از رسیدن میزان فروش این سری به رقم ۴۱.۷ میلیون نسخه خبر داد. طبق جدیدترین اخبار بازی، این میزان فروش شامل تمامی نسخه‌های سری و البته نسخه ریمستر Nathan Drake Collection که در سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد، می‌شود.

در ماه می سال ۲۰۱۶ بود که «شان لیدن» (Shawn Layden) رئیس بخش پلی‌استیشن شرکت سونی، در مصاحبه با FoxBusiness اعلام کرد که میزان فروش سری بازی‌ Uncharted به رقم ۲۸ میلیون واحد رسیده است. بنابراین شرکت سونی طی ۱۸ ماه گذشته نزدیک به ۱۴ میلیون نسخه از این سری را به فروش رسانده که بسیار معرکه به‌نظر می‌رسد.

در این میان اگر نسخه‌های فروش رفته از سری بازی Uncharted تحت باندل‌ها را هم به عدد بالا اضافه کنیم به رقم فوق‌العاده‌ای دست می‌یابیم، هرچند که خود این میزان ۴۱.۷ میلیون نسخه فروش هم شگفت‌انگیز است. با توجه به میزان فروش سری، این می‌تواند یک موقعیت تجاری عالی برای شرکت سونی باشد تا سری بازی Uncharted را حتی با اینکه داستان شخصیت «نیتن دریک» (Nathan Drake) به پایان رسیده، ادامه دهد. البته استدیو سازنده این سری یعنی ناتی‌داگ پیش‌تر اعلام کرد که برنامه‌ای برای ساخت نسخه جدید ندارد، اگرچه این سری تحت یک استدیو دیگر می‌تواند ادامه داشته باشد‌ اگر شرایط مهیا باشد.

تمامی نسخه‌های اصلی سری بازی Uncharted تا بدین لحظه توسط استدیو ناتی‌داگ توسعه یافته است‌. نسخه‌های کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا شامل Golden Abyss و Fight for Fortune توسط استدیو Sony Bend و نسخه ریمستر بازی به‌نام The Nathan Drake Collection توسط استدیو Bluepoint Games ساخته شده‌اند. باید صبر کرد و دید که کدام استدیو جای ناتی‌داگ را در آینده برای ساخت نسخه جدید از این سری خواهد گرفت.

در خبری دیگر، لازم به ذکر است که فیلم Uncharted در راه است. کارگردان سریال Stranger Things و فیلم Night at the Museum یعنی «شان لوی» (Shawn Levy) کارگردانی این فیلم را نیز برعهده دارد و «تام هالند» (Tom Holland) بازیگر شخصیت مرد عنکبوتی در سری فیلم های شرکت مارول قرار است نقش جوانی‌های شخصیت نیتن دریک را ایفا کند‌.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: