تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Hello Neighbor منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۰ آذر ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

بازی Hello Neighbor سرانجام منتشر شد و استدیو «داینامیک پیکسل» (Dynamic Pixel) برای جشن گرفتن این موضوع، تریلر هنگام انتشار آن را منتشر  کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طی دو سال اخیر نسخه‌های مختلفی از بازی Hello Neighbor نظیر پری-آلفا، آلفا، بتا و غیره منتشر شده اما حال در جدیدترین اخبار بازی، استدیو «داینامیک پیکسل» (Dynamic Pixel) و شرکت «تاینی‌بیلد» (tinyBuild)، به ترتیب توسعه‌دهنده و ناشر، نسخه نهایی بازی Hello Neighbor را به صورت دیجیتالی و فیزیکی عرضه کردند. در کنار عرضه بازی، تریلر هنگام انتشار آن نیز منتشر شده است که مثل همیشه ترسناک به‌نظر می‌رسد.

در این بازی شما می‌بایست به‌طور مخفیانه وارد خانه‌ی «همسایه» شده، پرده از رازی که برای پنهان کردنش تلاش می‌کند، برداشته و بفهمید او چه چیزی را در زیرزمین خانه‌اش پنهان می‌کند. «همسایه» هوش مصنوعی پیشرفته و خودفراگیری دارد که او را قادر می‌سازد حرکات شما را بررسی کرده و با توجه به آن‌ها تله گذاری کند، برای شما کمین بگذارد و اگر متوجه حضورتان شود، به تعقیب‌تان می‌پردازد.

بازی Hello Neighbor هم‌اکنون برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و macOS در دسترس است. بازیکنانی که روی کنسول اکس‌باکس وان اکس به تجربه بازی می‌پردازند، به‌زودی به‌روزرسانی ویژه بازی Hello Neighbor برای این کنسول شامل بهبود‌های گرافیکی و پشتیبانی از وضوح ۴K را دریافت خواهند کرد. در زیر می‌توانید تریلر هنگام انتشار بازی را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Hello Neighbor منتشر شد”

  1. MOBIN.HP گفت:

    این قطعا تریلر Hello Neighbor نیست :۲۳:

    ۰ ۰