PSX 2017 | تماشا کنید: تاریخ عرضه بازی The Forest برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۱۹ آذر ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

در جریان رویداد PlayStation Experience ۲۰۱۷ سرانجام تاریخ عرضه بازی The Forest برای کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا سه‌سال پیش بود که موسس استدیو Endnight Games، «آنا ترکوا» (Anna Terekhova)، با انتشار پستی روی وبلاگ رسمی پلی‌استیشن از نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی The Forest رونمایی کرد. حال، در جدیدترین اخبار بازی، این استدیو در جریان رویداد PlayStation Experience ۲۰۱۷ در کنار انتشار تریلر حالت چند‌نفره بازی، از تاریخ عرضه رسمی آن برای پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد.

در کناری نگاهی اجمالی به آرامش و ترس بازی The Forest، در این تریلر ابتدا مشاهده می‌شود که شخصیت‌های بازی از هوا به داخل آب می‌افتند. کمی بعد از آن، ویژگی‌های جالب بازی نضیر جمع آوری منابع، شکار ماهی با نیزه، خرد‌ کردن چوب و هیولا‌های ترسناک بازی در شب به‌نمایش گذاشته می‌شود.

همان‌طور که در تریلر مشاهده می‌شود، بازیکنان در بازی The Forest شاهده حضور انواع مختلف دشمنان در شب و روز خواهند بود؛ از زامبی‌ها گرفته تا هیولا‌های شش‌پا که بسیار ترسناک و سرسخت هستند. اما برخلاف دیگر بازی‌های ترسناک، بازیکنان می‌توانند هر گونه سلاحی را با اسفتاده از وسایل موجو ایجاد کرده و از خود در برابر دشمنان محافظت کنند. در زیر می‌توانید تریلر حالت چندنفره بازی The Forest را مشاهده نمایید:

نسخه آلفا بازی The Forest ابتدا در سال ۲۰۱۴ میلادی از طریق Early Access برای کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده و هم‌اکنون نیز از همین طریق در دسترس آنان قرار دارد. نسخه کامل بازی The Forest در سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: