PSX 2017 | نسخه ریمستر بازی Patapon 2 برای پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۱۹ آذر ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

در جریان رویداد PlayStation Experience ۲۰۱۷ از نسخه ریمستر بازی Patapon 2 برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی،‌ شرکت سرگرمی های تعاملی سونی در جریان رویداد PlayStation Experience ۲۰۱۷ با انتشار تعدادی تصاویر با کیفیت ۴K از نسخه ریمستر بازی Patapon 2 برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد.

این بازی یک نسخه ریمستر از نسخه استاندارد بازی Patapon 2 است که در سال ۲۰۰۸ میلادی روی کنسول دستی PSP در ژاپن و در ادامه همان سال، در سراسر جهان منتشر شدنسخه ریمستر بازی قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده و با وضوح ۱۰۸۰p روی پلی‌استیشن ۴ و وضوح ۴K پویا روی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا شود.

نسخه ریمستر بازی Patapon 2 شامل بیش از ۱۰۰ ماموریت در کنار انواع محیط‌های دو بعدی است. به‌غیر از شخصیت‌های موجود در نسخه اصلی بازی، یک‌سری شخصیت های پاتاپون جدید شامل پرنده‌سواران، ربات‌ها و جادوگران به بازی اضافه شده است. همچنین یک قهرمان جدید به‌نام Hero Patapon به بازی اضافه شده که کاملا قابل شخصی‌سازی می‌باشد. در کنار این موارد قابلیت ارتقای اسلحه‌ها و سپر‌ها نیز در دسترس خواهد بود.

در لیست زیر می‌توانید ویژگی‌های کلیدی نسخه ریمستر بازی Patapon 2 را مشاهده نمایید:

  • تکامل پاتاپون‌ها – مهارت‌های مبارزه و دفاع نیرو‌های خود را با ارتقای سطح یا تبدیل آن‌ها به اشکال دیگر پاتاپون‌ها افزایش دهید.
  • قهرمان پاتاپون خود را بسازید –  این بازی یک ویژگی جدید به‌نام قهرمان پاتاپون را معرفی می‌کند. این جنگجوی قهار می‌تواند به هر شکلی که می‌خواهید مبارزه کرده و کاملا قابل شخصی‌سازی است. با مخلوط‌کردن اسلحه‌ها و نقاب‌های قهرمان پاتاپون به توانایی‌های جدید او دسترسی خواهید داشت.
  • پاتاپون‌های اضافه – در این نسخه به پاتاپون‌های جدید دسترسی خواهید داشت؛ توری‌پون‌ها که سوار بر پرندگان پرواز می‌کنند، روبوپون‌ها که جنگجو‌های ماشینی بوده و ماهوپون‌ها که جادوگر هستند. با بازکردن این پاتاپون‌ها در کنار پاتاپون‌های بازی اصلی می‌توانید به مبارزه بپردازید.
  • سه فرمان و معجزه اضافه – در این نسخه از بازی، فرمان ضرب‌ آهنگ‌های بیشتری وجود دارد که موجب استفاده از تاکتیک‌های مختلف در گیم‌پلی اکشن بازی می‌شوند.
  • تنوع ماموریت‌ها – بازیکنان در این نسخه از بازی به بیش از ۸۰ ماموریت متنوع شامل شکار، محافظت، مبارزات باس‌ها و اکتشاف در محیط های متنوع بازی دسترسی خواهند داشت. در این ماجراجویی همچنین، بازیکنان به ۲۲ مبارزه باس و تا صد نوع مختلف از آیتم‌ها و اسلحه‌ها دسترسی خواهند داشت.
  • سبک هنری منحصر به‌فرد – رولیتو، گرافیست و هنرمند فرانسوی که برای سبک هنری انتزاعی خود در اسباب‌بازی‌ها،‌ انیمیشن‌ها و وبسایت‌ها شناخته ‌می‌شود، مهارت‌های خود را برای ایجاد انواع شخصیت ها و محیط های منحصر به فرد در این بازی به کار برده است.
  • مینی-گیم‌ها – هفت مینی‌-گیم در بازی برپایه موسیقی در بازی قرار داده شده که بازیکنان با اتمام آن‌ها بع پاداش‌ها و ارتقا‌های پاتاپون‌ها جنگجو دسترسی خواهند داشت.

در زیر می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده با وضوح ۴K از نسخه ریمستر بازی Patapon 2 مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: