TGA 2017 | تماشا کنید: بازی Fade To Silence معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۷ آذر ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شرکت THQ Nordic سرانجام در طی مراسم The Game Awards از عنوان جدید خود رونمایی کرد. Fade to Silence عنوانی در سبک بقا بوده که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اولین معرفی از بازی Fade To Silence  همان­طور که گفته شد در طول مراسم The Game Awards صورت گرفت، که در تریلر منتشر شده از بازی شخصیت داستان در میان طوفان سهم­گین گرفتار شده که موجودات عجیب و غریبی هم در کنار او حضور داشت.

سازنده درمورد بازی این­گونه توضیح داد:

بازی Fade to Silence نوع جدیدی از آب و هوای زمستانی خشن را ترسیم می­کند و سطح جدیدی از تجربه سبک بقا را قراهم می­کند.

بازیکنان کنترلر شخصیتی به نام Ash را بر عهده دارند که به عنوان رهبر تیم شناخته شده که باید با هیولاها و عناصر مختلف در محیط پسا آخرالزمانی دست و پنجه نرم کند. این بازی، در تاریخ پنج شنبه، ۲۳ آذر به­صورت دسترسی اولیه عرضه خواهد شد.

بازیکنان در بازی Fade To Silence باید به جمع­آوری مواد و ارتقاء تجهیزات خود بپردازند. علاوه بر این، آن­ها قادر خواهند بود تا اردوگاه­های خود را بسازند و به­صورت مخفیانه و مواجه با هیولاها در کمین بمانند. با گذشت زمان، استودیو سازنده قصد دارد تا اضافه کردن محتوا در طول دسترسی اولیه که شامل ماموریت، هیولاها رویدادهای مختلف است، بازیکنان را درگیر بازی کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: