گویلرمو دل تورو دنیای تاریک یونیورسال را بزرگ‌ترین پشیمانی خود می‌نامد

توسط افراسیاب در ۱۵ آذر ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

آقای «گویلرمو دل تورو» Guillermo del Toro با کارنامه درخشان خود شامل فیلم‌های Hellboy، Pacific Rim، Pan’s Labyrinth، Cronos و عنوان مورد انتظار  The Shape of Water توانسته خود را به‌عنوان یک کارگردان صاحب سبک در دنیای سینما معرفی کند. که علاوه بر کارگردانی نویسنده رمان The Strain و سازنده سریال تلویزیونی اقتباسی هم هست. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

باوجود چنین کارنامه پرباری از این کارگردان، نمی‌توان ادعا کرد که او هیچ‌وقت در حرفه خود پشیمان نشده است. در مصاحبه اخیر آقای دل تورو با مجله New York Times از یکی از افسوس‌های بزرگ در حرفه و گذشته خود می‌گوید.

پیش از آنکه «یونیورسال» Universal فیلمی بر اساس دنیای «مومیایی» The Mummy با بازی «تام کروز» بسازد، که شکست سنگینی هم در باکس آفیس خورد. کمپانی قصد داشت که فیلمی بر اساس دنیای تاریک فیلم کلاسیک Bride of Frankenstein به کارگردانی دل تورو بسازد که دل تورو پیشنهاد آنان را رد کرد.

آقای دل تورو به یاد می‌آورد:

تقریبا پشت تمام تصمیم‌هایی که در طول دوران حرفه‌ای خود گرفتم همچنان باقی مانده ام. تنها زمانی که از تصمیم خود پشیمان شدم به سال ۲۰۰۷ باز می‌گردد. در آن‌ زمان یونیور سال با مهربانی و با یک پیشنهاد سخاوتمندانه به من گفت: «می‌خواهی که وارد دنیای یک هیولا بشوی؟»

دل تورو ادامه می‌دهد:

و آن ها برای این کار آزادی عمل زیادی به من پیشنهاد کردند، و من قبول نکردم. که حالا پشیمانم. و این لحظه برای من مانند اعتراف می‌ماند. پشیمانی. تنها چیزی که برای من باقی مانده.

قطعا نتیجه نهایی ترکیب فیلمی از دنیای فانتزی دل تورو و دنیای تاریک و کابوس مانند می‌توانست بسیار منحصربه‌فرد شود. اما جای تعجب دارد که چرا پس از یک دهه هنوز یونیورسال سراغ آن نرفته است. چراکه اگر مرد عنکبوتی می‌تواند بارها  بازسازی بشود، چرا دراکولا نتواند!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: