تعداد کاربران بازی The Elder Scrolls Online از مرز ۱۰ میلیون نفر عبور کرد

توسط افراسیاب در ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

این هفته «بتسدا» به مناسبت رسیدن کاربران بازی نقش‌آفرینی بر خط چندنفره گسترده The Elder Scrolls Online به تعداد ۱۰ میلیون نفر، باعرضه امتیازات ویژه‌ای به کاربران جشن می‌گیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

طبق خبر منتشرشده، به مناسبت رسیدن به این موفقیت بزرگ توسعه‌دهنده با ارائه امتیازات متنوع و گوناگون از کاربران جدید استقبال می‌کند. بزرگ‌ترین این امتیازات در دسترس قرار گرفتن رایگان بازی به مدت یک هفته برای کاربران مک، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ به‌شرط عضویت در پلی‌استیشن پلاس است. متاسفانه بازی رایگان شامل بسته گسترش‌دهنده  Morrowind که به‌تازگی منتشرشده است نمی‌شود.

در زیر می‌توانید لیست امتیازهای منتشرشده توسط بتسدا را مشاهده کنید:

  • یک ماجراجویی بزرگ در یک محیط وسیع: با اتصال به The Elder Scrolls Online می‌توانید به هرجایی که بخواهید و با هرکسی که بخواهید در دنیای جهان باز و گسترده بازی سفر کنید. غییر از Morrowind.
  • ۵۰۰ Crown رایگان: به تمام کسانی که برای نخستین بار به بازی متصل شوند ۵۰۰ واحد پول Crown در اختیارشان قرار خواهد گرفت. و با آن می‌توانند هر چیزی که می‌خواهند از فروشگاه‌های Crown خریداری کنند.
  • ذخیره شدن امتیازات: هر کاری که در این مدت انجام دهید و هر چیزی که تهیه کنید چه به‌صورت رایگان و چه با هزینه، بلافاصله پس از اتصال مجدد به بازی پس از پایان مهلت یک هفته‌ای در دسترس شما قرار می‌گیرند.

همچنین بتسدا یک سری سیاه‌چاله خاص در بازی قرار داده است که شمارا به قابلیت‌های جدیدی برای شخصی‌سازی شخصیت‌تان می‌رساند. برای دسترسی به آنان باید مراحلی را تکمیل کنید که از طریق سیاه‌چاله‌هایی که به‌صورت اتفاقی در محیط پخش شده‌اند دسترسی یابید. همچنین یک جعبه جادویی در بازی قرار داده شده است که هرکسی آن را پیدا کند به آیتم‌های منحصربه‌فردی دست می‌یابد.

و درپایان اگر شما از تجربه رایگان بازی The Elder Scrolls Online لذت بردید. می‌توانید تا تاریخ ۱۶ آذر با ۵۰ درصد تخفیف بازی را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و سیستم‌عامل مک تهیه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: