کارگردان Final Fantasy XV: ما باهم و با پلی‌استیشن دوست‌داشتنی‌مان آینده بازی را پیش می‌بریم

توسط افراسیاب در ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

کارگردان بازی  Final Fantasy XV آقای «هاجیمه تاباتا» Hajime Tabata برای دریافت دو جایزه در مراسم PlayStation Awards 2017 در هتل Grand Prince واقع در شهر توکیو بر روی استیج می‌رود. یکی جایزه User’s Choice که توسط کاربران ژاپنی و آسیایی انتخواب می‌شود و دیگری جایزه Platinum که به خاطر فروش بیش از یک میلیون نسخه در ژاپن و آسیا در پلتفرم پلی‌استیشن ۴ داده شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

آقای تاباتا هنگام دریافت جایزه پلاتینیوم سخنرانی جالبی ارائه کردند که درباره بازی و آینده آن بود:

با جایزه پلاتینیوم و جایزه منتخب کاربران ما دو جایزه بی‌نظیر دریافت کردیم. این باعث افتخاره. من دوست دارم احساساتم را برای تمام کاربران Final Fantasy XV ابراز کنم. تمام شما و هرکسی در این صنعت بخشی از پلی‌استیشن است.

وی ادامه می‌دهد:

Final Fantasy XV دیروز یک ساله شد، و هنوز افراد بسیاری در حال تجربه و لذت‌ بردن از آن هستند. زمان‌هایی وجود داشت که مردم از FFXV ایراد می‌گرفتند. خب من نمی‌گویم که بازی ما ۱۰۰ درصد بی‌عیب است ولی فکر می‌کنم که ما یک عنوان فوق‌العاده ساختیم.

آقای تاباتا در پایان می‌گوید:

به‌هرحال زمان در حال تغییر و رشد است، پس ما باهم و با پلی‌استیشن دوست‌داشتنی‌مان امید وارم بتوانیم آینده بازی‌ را پیش ببریم.

در حال حاضر ما نمی‌دانیم منظور آقای تاباتا از بازی آینده چیست، آیا یک پروژه درحال‌توسعه و یا هر بازی‌ای در آینده بخواهد ساخته شود. درهرصورت این گفته بسیار جالب است و نشان از شور و شوق آقای تاباتا برای پیشرفت و خلق هنر دارد.

آقای تاباتا و تیمش در حال حاضر مشغول توسعه بسته‌الحاقی داستانی Episode Ignis هستند. و به‌تازگی به‌روزرسانی‌ای به مناسبت سالگرد انتشار بازی در دسترس قرار گرفته است که بازی‌کنان در زمین به نبرد می‌پردازند. همچنین یک بسته گسترش‌دهنده چندنفره از این بازی نیز با همکاری تیم دیگری درحال‌توسعه است.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Final Fantasy XV هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل‌دسترس است و در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی برای رایانه‌های شخصی نیز در استیم قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: