تاریخ انتشار بازی God Of War از طریق فروشگاه پلی‌استیشن لو رفت

توسط سهیل حسینی در ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۱:۲۷

امروز، فروشگاه پلی‌استیشن آمریکای شمالی تاریخ انتشار بازی God Of War را پنج شنبه، ۲ فروردین اعلام کرد. این عنوان، هم‌اکنون توسط استودیو «سانتا مونیکا» و به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دست توسعه قرار دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

البته این را هم بدانید که، تاریخ ذکر شده احتمال دارد یک اشتباه باشد. پس تا تایید رسمی این خبر، آن را به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید. این تاریخ به‌نظر نمی‌رسد تصادفی باشد، اولین شماره از مجموعه بازی «خدای جنگ» (God of War) برای پلی‌استیشن ۲ در تاریخ سه شنبه، ۲ فروردین ۱۳۸۴ منتشر شد.

با این‌که این تاریخ‌ها شواهدی را تایید نمی‌کند، اما ممکن است «سونی» این تاریخ خاص را به دلیل عرضه اولین عنوان از این مجموعه انتخاب کرده باشد. هم‌چنین قابل توجه است که تمامی عناوین این مجموعه در ماه مارس عرضه شده‌اند. در ادامه می‌توانید تصویر لو رفته از فروشگاه پلی‌استیشن را مشاهده کنید که در آن به تاریخ انتشار بازی God Of War اشاره دارد:

به صورت رسمی، بازی God of War قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ و به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. احتمال می‌رود جزئیات بیشتری پیرامون تاریخ انتشار عنوان مذکور را در رویداد PSX 2017 که در همین هفته برگزار می‌شود، شاهد باشیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ انتشار بازی God Of War از طریق فروشگاه پلی‌استیشن لو رفت”

  1. mohsen گفت:

    تاریخ انتشاری که توی استور نوشتن عوض شده ، الان نوشتن ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ که میشه ۱۰ دی ۱۳۹۷ :( هنوز یک سال دیگه باید صبر کنیم :11:
    :ps: :ps:

    ۰ ۰