نسخه فیزیکی بازی Secret of Mana Remake معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

«اسکوئر انیکس» در مرداد ماه خبر از توسعه ریمیک بازی Seiken Densetsu 2 داد که در غرب با نام Secret of Mana شناخته می‌شود و برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی معرفی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این نسخه، در حال حاضر آماده انتظار است و در تاریخ پنج شنبه، ۲۶ بهمن در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در کنار این خبر، اسکوئر انیکس گفت نسخه فیزیکی محدود بازی نیز برای پلی‌استیشن ۴ و در بعضی از مناطق عرضه خواهد شد.

همان‌طور که قبلا ذکر شد، تعداد کپی‌های موجود برای نسخه فیزیکی بازی Secret of Mana Remake محدود به انتشار خواهد بود و تنها در منطقه ایالت متحده کاربران قادر خواهند بود تا از طریق وب‌سایت گیم‌استاپ این نسخه را خریداری کنند. هم‌چنین، کاربران کانادایی از طریق EB Games و آمریکای لاتین نیز از خرده‌فروشی‌ها خواهند توانست نسخه مذکور را تهیه کنند. متاسفانه هنوز هیچ خبری درمورد این‌که آیا نسخه فیزیکی بازی برای اروپا عرضه خواهد شد یا خیر، وجود ندارد.

در پایان، می‌توانید باکس‌آرت نسخه فیزیکی این عنوان از نسخه پلی‌استیشن ۴ را مشاهده کنید. بازی Secret of Mana Remake در تاریخ پنج‌شنبه، ۲۶ بهمن به هر دو صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: