Geoff Keighley اطلاعات بیشتری از رونمایی بازی‌ها در The Game Awards منتشر کرد

توسط افراسیاب در ۱۳ آذر ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

آقای Geoff Keighley میزبان مراسم The Game Awards 2017 از رونمایی کم‌سابقه بازی‌های جدید در این رویداد خبر داد. طبقه گفته او چیزی حدود ۱۵ تا ۱۸ بازی جدید وجود خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

امروز آقای Keighley یک پخش زنده کوچک از خود نمایش داد که در آن اطلاعات جالبی از نمایش و پیش‌نمایش‌های موجود در مراسم منتشر کرد.

طبق گفته وی چیزی حدود ۱۲ تا ۱۴ عنوان در مراسم اصلی نمایش داده خواهند شد و سه یا چهار بازی هم پیش‌ از نمایش مراسم اصلی.

زمانی که پرسیده شد آیا در میان این عناوین بازی‌های AAA هم وجود خواهند داشت، Keighley توضیح داد که هرکسی تعریف خاص خودش را از عناوین AAA دارد. اما واقعا چندین سورپرایز عالی و معرفی‌های خواص خواهیم داشت؛ و AAA بودن این بازی‌ها را به تماشاگران واگذار می‌کنیم.

همچنین او اطلاع دقیقی از حضور آقای Reggie Fils-Aimé رئیس بخش آمریکای نینتندو نداشت ولی قطعا مانند همیشه معاون وی حضور خواهد یافت.

جالب است هنگامی‌که از او پرسیده شد با توجه به برگزاری رویداد بزرگ PlayStation Experience بلافاصله پس‌ از پایان The Game Awards آیا آسیبی به این مراسم وارد می‌شود، آقای Keighley در پاسخ می‌گوید «حقیقتا نه». سونی یکی از بزرگ‌ترین شرکای ما محسوب می‌شود. برخی مواقع یک بازی در مراسم The Game Awards نمایش داده می‌شود و بعد در PlayStation Experience اطلاعات و نمایش بیشتری از آن بازی منتشر می‌شود. و آن‌ها به‌قدری بازی‌ دارند که استطاعت رویدادهای بسیار بیشتری را نیز می‌طلبد.

امروز خبرهای‌ بیشتری پیرامون این رویداد منتشر شد به‌صورت تیتروار حضور «هیدئو کوجیما» و «Guillermo Del Toro» در مراسم قطعی شد و آن‌ها برای اهدای جایزه حضور خواهند یافت. در خبر دیگری تاریخ‌ انتشار و اطلاعات بیشتری از بازی Sea of Thieves منتشر خواهد شد. همچنین از ششمین قسمت اصلی یک بازی بزرگ رونمایی خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: