تماشا کنید: لباس‌های جدید شخصیت‌های بازی Marvel vs Capcom Infinite منتشر می‌شود

توسط میلاد شجری در ۱۲ آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

شرکت «کپکام» (Capcom) در جدیدترین اخبار بازی اعلام کرد که بازی Marvel vs Capcom Infinite تعداد دوازده بسته لباس جدید در تاریخ ۱۵ آذر (۵ دسامبر) دریافت خواهد کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز شرکت کپکام روی وبلاگ خود با انتشار تصاویر و تریلرهای جدید از دوازده بسته لباس جدید برای بازی Marvel vs Capcom Infinite رونمایی کرد. این لباس‌ها در کنار شخصیت‌های Venom، Black Widow و Winter Soldier در تاریخ ۱۵ آذر در دسترس قرار خواهند گرفت.

این لباس‌ها به دو بسته شش‌تایی به نام‌های Cosmic Crusaders Costume Pack و Stone Seekers Costume Pack تقسیم‌بندی شده‌اند. اگر شما خواهان این بسته‌ها هستید باید برای هر کدام از آن‌ها مقدار ۳.۹۹ دلار بپردازید. شما همچنین می‌توانید با پرداخت ۲۹.۹۹ دلار برای Premium Costume Pass در کنار این لباس‌های جدید به هجده لباس منتشر شده قبلی نیز دسترسی داشته باشید.

بسته Cosmic Crusaders Costume شامل لباس Rocket Space Suit برای شخصیت «راکِت»، لباس Gamora Classic برای شخصیت «گامورا»، لباس Nova Prime برای شخصیت «نووا»، لباس Special X برای شخصیت «اکس»، لباس Special Zero برای شخصیت «زیرو» و لباس Strider Hein برای شخصیت «استرایدر» می‌شود. در زیر می‌توانید تصاویر این لباس‌ها را مشاهده کنید:

در این میان، بسته Stone Seekers Costume بر روی شخصیت های اصلی که به دنیال سنگ های بی‌نهایت هستند، تمرکز کرده است. این بسته شامل، لباس Ultron Conquest برای شخصیت اولتران، لباس Thanos Annihilation برای شخصیت تانوس، لباس Superior Spider-Man برای شخصیت مرد عنکبوتی، لباس Proto Man برای شخصیت فرانک وِست، لباس Metro City Mayor برای شخصیت مایک هاگار، لباس Makai Messiah برای شخصیت Jedah است. در زیر می‌توانید تصاویر این لباس ها را مشاهده کنید:

در انتها می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی Marvel vs. Capcom Infinite را مشاهده نمایید. این بازی هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: