تماشا کنید: سه بازی از سری Jak and Daxter برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

توسط میلاد شجری در ۱۲ آذر ۱۳۹۶ , ۱۸:۱۵

امروز در جدیدترین اخبار بازی، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی اعلام کرد که سه بازی از سری Jak and Daxter برای کنسول پلی‌استیشن ۴ از طریق فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس قرار خواهد گرفت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق این خبر سه عنوان از سری Jak and Daxter به نام‌های The Jak II، Jak III و Jak: X Combat Racing در تاریخ چهارشنبه ۱۵ آذر (۶ دسامبر) به‌صورت دیجیتالی از طریق فروشگاه پلی‌استیشن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد؛ همچنین تایید شد که هر سه نسخه قرار است با وضوح ۱۰۸۰p اجرا شوند.

هر سه نسخه از بازی به صورت جداگانه برای خرید در دسترس خواهند بود که البته می‌توانید برای ذخیره کمی پول هر چهار بازی منتشر شده از این سری برای پلی‌استیشن ۴ را در یک پکیج خریداری نمایید. این اولین بار است که بازی Jak X: Combat Racing برای یک کنسول دیگر از زمانی که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، پورت می‌شود.

دور از انتظار نبود که سونی این سه نسخه را برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌کند، چرا که در ابتدای سال جاری این شرکت اولین نسخه از این سری را با قیمت ۱۴.۹۹ دلار منتشر کرد‌. با توجه به این قیمت، می‌توان انتظار داشت که این سه نسخه نیز هر کدام به طور جداگانه ۱۴.۹۹ دلار قسمت خواهند داشت.

سری The Jak and Daxter اولین بار در سال ۲۰۰۱ هنگامی که استودیو «ناتی‌داگ» نسخه اول بازی به نام Jak and Daxter: The Precursor Legacy را به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر کرد بر سر زبان‌ها افتاد. از سال ۲۰۰۱ نیز شش نسخه از این سری منتشر شده است و آخرین نسخه از این بازی به نام Jak and Daxter: The Lost Frontier ساخته استودیو High Impact Games در سال ۲۰۰۹ عرضه شد.

در زیر می‌توانید تریلر هنگام عرضه این عناوین کلاسیک کنسول پلی‌استیشن ۲ برای پلی‌استیشن ۴ را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: