سرورهای آنلاین بازی Demon’s Souls سال بعد برای همیشه خاموش خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ آذر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بازی Demon’s Souls که جزو عناوین پیشین بر سه‌گانه مجموعه «ارواح» (Souls) محسوب می‌شود، به‌زودی بخش‌های آنلاین آن برای همیشه خاموش می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پس از نُه سال پشتیبانی کامل از بخش آنلاین بازی Demon’s Souls سرانجام در تاریخ چهارشنبه، ۹ اسفند برای همیشه خاموش خواهد شد. تا زمان مشخص شده، شما قادر خواهید بود بخش آنلاین را تجربه کنید. در ادامه به پیام سازنده که از طریق شبکه توئیتر منتشر شده را مشاهده می‌کنیم:

پس از گذشت نُه سال، سرورهای بخش آنلاین بازی Demon’s Souls در تاریخ چهارشنبه، ۹ اسفند از دسترس خارج خواهند شد. برای آخرین بار بخش آنلاین را تجربه کنید و بهترین لحظاتی که در این بازی را داشتید با ما به اشتراک بگذارید!

این اولین بار نیست که هم‌چین چیزی اتفاق می‌افتد، چرا که دیگر سازندگان هم بعد از مدتی پشتیبانی از بخش آنلاین عناوین خود را برای همیشه قطع کرده‌اند. بخش آنلاین Demon’s Souls هم قسمت بزرگی از جذابیت بازی را شامل می‌شد.

آقای «میازاکی»، کارگردان سری «ارواح» هم‌چنین از احتمال این‌که سونی ریمستر بازی Demon’s Souls منتشر کند، صحبت‌هایی به میان آورد که این قطعا چیزی است که بسیار از طرفداران هم خواستار آن هستند. اما، باید گفت هیچ‌گونه تاییدیه‌ای تابحال پیرامون این موضوع وجود ندارد. پس اگر دوباره حال و هوای Demon’s Souls به سرتان زده، بد نیست یک‌بار دیگر سراغ پلی‌استیشن ۳ خود بروید و برای آخرین بار وارد دنیای آنلاین بازی شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: