1دیدگاه

به‌روزرسان بزرگ بازی Division هفته بعد در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت

توسط در11 ماه پیش
 

شرکت «یوبی‌سافت» اعلام کرد، بزرگ‌ترین به‌روزرسان برای بازی Division در راه است و طبق برنامه‌ریزی این شرکت، در تاریخ دو‌شنبه، ۱۳ آذر عرضه خواهد شد. به‌روزرسان ۱.۸ محتوای جدید، حالت جدید و گسترش نقشه بازی را شامل می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دو حالت جدید در این به‌روزرسان گنجانده شده، اولین حالت «مقاوت» نام دارد که در واقع یک بخش بازیکن در برابر هوش مصنوعی قرار خواهد گرفت و دومین حالت Skirmish است که به‌صورت ۴ به ۴ بازیکنان روبروی هم قرار می‌گیرند که بیشتر مبارزات و تیراندازی تمرکز دارد. در عین حال، گسترش نقشه در بخش چپ منهتن صورت می‌گیرد و اسم آن West Side Pier است، هر چند هنوز دقیق نمی‌دانیم که محیط این بخش شامل چه چیزهایی خواهد بود.

شکارچیان اسلحه هم می‌توانند دنبال سه سلاح جدید باشند؛ نام این سه اسلحه به ترتیبت  Big Alejandro LMG, Devil و  Heel MMR pairخواهد بود. همان‌طور که اشاره شد، تاریخ انتشار به‌روزرسان ۱.۸ بازی Division در تاریخ دوشنبه، ۱۳ آذر عرضه خواهد شد. البته یوبی‌سافت عنوان کرد که این به‌روزرسان شامل نسخه اکس‌باکس وان اکس نشده و در زمان دیگری برای این پلتفرم عرضه می‌شود.

یوبی‌سافت پس از گذشت ۱۸ ماه، هنوز هم به پشتیبانی بازی Division ادامه داده و آخرین به‌روزرسان منتشر شده برای بازی، محتویات و بهبودهای زیادی را به بازی اعمال کرد. این عنوان، هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است

مطلب مشابه ◄  شرکت Ubisoft به بازی Far Cry 5 بخش New Game Plus را اضافه کرد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر