تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم Avengers Infinity War منتشر شد

توسط تارخ ترهنده در ۸ آذر ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۳

بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره ساعتی پیش «مارول» اولین تریلر فیلم Avengers Infinity War را منتشر کرد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

طی چند روز گذشته، مارول و «دیزنی» با انتشار عکس‌هایی از قهرمانان انتقام‌جوی خود، کم‌کم داشتند ما را برای اولین تریلر فیلم Avengers Infinity War آماده می‌کردند. دیروز، حساب اینستاگرام «استودیوهای مارول» (Marvel Studios) با انتشار ویدیویی کوتاه و جالب از «تام هالند» (Tom Holland) از پوستر رسمی فیلم رونمایی کرد و رسما اعلام کرد که اولین تریلر این فیلم چهارشنبه ۸ آذر (۲۹ نوامبر) پخش خواهد شد.

اولین پوستر رسمی فیلم Avengers Infinity War

براساس اخبار منتشر شده توسط استودیوهای مارول و تهیه‌کننده این فیلم یعنی «کوین فیژ» (Kevin Feige)، فیلم Avengers Infinity War پایانی برای این مجموعه فیلم‌هاست و قرار است به داستانی که در فیلم‌های پیشین دنبال می‌شده پایان دهد. کوین فیژ همچنین گفته است که در این فیلم چیزهایی را خواهیم دید که در هیچ فیلم ابرقهرمانی دیگری ندیده‌ایم.

این فیلم توسط برادران رسو (Anthony Russo & Joe Russo) کارگردانی می‌شود که پیش از این فیلم Captain America: Winter Soldier را نیز کارگردانی کرده بودند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر این فیلم موردانتظار را تماشا کنید:

دانلود تریلر با لینک‌های اختصاصی:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: