مدیرعامل Square Enix درباره‌ی جدایی عنوان Hitman صحبت کرد - دنیای بازی

مدیرعامل Square Enix درباره‌ی جدایی عنوان Hitman صحبت کرد

توسط سهیل نصیری در ۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۸

مدیرعامل شرکت Square Enix، یعنی آقای Yosuke Matsuda، درباره‌ی جدایی عنوان Hitman و استدیو سازنده‌اش یعنی IO Interactive توضیحاتی ارائه داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تقریباً یک ماه پیش بود که Square Enix با اقدام به فروش استدیو IO Interactive همه را متعجب کرد و باعث شد تا توسعه‌دهنده‌ی بازی Hitman به یک بازی‌ساز مستقل تبدیل شود. اخیراً آقای Yosuke Matsuda در این‌باره با وب‌سایت Games Industry مصاحبه‌ای داشت و گفت:

من Hitman را خیلی دوست دارم و فکر می‌کنم که عنوانی بسیار خاص و ویژه است. اما بعضی اوقات من باید از دید دیگری نگاه کنم و ببینم که آیا با توجه به هزینه‌هایی که صرف توسعه‌ی بازی شده است، عملکرد مناسبی داشته است یا نه. عنوان Hitman انتظاراتی را که داشتیم برآورده نکرد به همین دلیل تصمیم به فروش استدیو سازنده‌اش گرفتیم، زیرا هیتمن بدون IO Interactive هیتمن نیست.

البته این موضوع غافلگیرکننده نیست. با وجود اینکه بازی Hitman یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ بود و نظر منتقدان را جلب کرد اما با انتشار قسمت‌به‌قسمت بازی و بازاریابی بسیار بد آن، به هیچ‌وجه فروش مناسبی نداشت. Matsuda ادامه داد:

باید درباره‌ی رابطه‌ی ما با IO Interactive تصمیماتی گرفته می‌شد. من دوست داشتم تا آنها توسعه‌ی بازی را ادامه دهند اما با توجه به محدودیت‌های سرمایه‌گذاری‌مان تصمیم بر این شد تا این استدیو با ناشر دیگری همکاری نماید.

البته ممکن است که یکی از دلایل اصلی این تصمیم همکاری جدید Square Enix با Marvel باشد. زیرا این شرکت می‌خواهد تا بر روی بازی‌های دیگری (احتمالاً پروژه‌ی انتقام‌جویان) سرمایه‌گذاری کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: