روند تولید فیلم Batgirl هنوز با کارگردانی Joss Whedon در حال پیشروی است

توسط محسن منوچهری در ۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۱۵

هنگامی که «زک اسنایدر» از فیلم «لیگ عدالت» (Justice League) کناره‌گیری کرد، او با Joss Whedon، کارگردان دو قسمت اول «انتقام‌جویان» (The Avengers) جایگزین شد. به‌محض معرفی Whedon مقدمات ساخت فیلم Batgirl نیز با کارگردانی او فراهم شد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شایعه‌ای جدید در همین هفته در خصوص تجدید نظر در این پروژه به‌گوش رسید و باتوجه به شکست تجاری فیلم Justice League این شایعه تاحدی باورپذیر بود؛ اما منابع نزدیک به پروژه و Whedon اعلام کردند این پروژه در حال پیشروی است و همچنین او مسوولیت نوشتن فیلم‌نامه همراه با کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم Batgirl را برعهده خواهد گرفت. در ادامه نیز به این موضوع اشاره شد که هنوز شخصی برای نقش اول این فیلم در نظر گرفته نشده است.

در مصاحبه‌ای که Whedon اوایل سال جاری انجام داد گفت:

در ابتدا این شخصیت را خلق می‌کنم، با او حرف میزنم و بعد از همه این موارد تصمیم می‌گیرم چه کسی به جمع ما اضافه می‌شود. این مرحله‌ای است که شما می‌روید به‌دنبال پیدا کردم Batgirl و بعد از پیدا کردن او، نقش را به او می‌سپارید. من علیه ستاره‌های سینما نیستم بلکه آنها عالی هستند، اما باید دنبال شخصی مناسب گشت و سپس انتخاب کرد. بنابراین، شرایط به گونه‌ای است که نام بازیگر نقش اول مهم است اما حیاتی نیست.

فیلم Batgirl فقط یکی از چند فیلم در دست ساخت شرکت DC است. تا به‌الان دو فیلم تاریخ اکران آنها تعیین شده که شامل نسخه دوم فیلم Wonder Woman و فیلم مستقل Aquaman است که در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. فیلم Shazam و نسخه دوم فیلم «جوخه انتحار» (Suicide Squad 2) نیز در سال آینده فیلم‌برداری خود را آغاز می‌کنند. فیلم مستقل بتمن با کارگردانی Matt Reeves به علاوه دو فیلم متفاوت با محوریت جوکر نیز در انتظار تولید هستند.
همچنین همه این عناوین پیش از اکران لیگ عدالت که کمترین فروش دنیای سینمایی DC را در هفته اول اکران تجربه کرد معرفی شده بودند. فروش ۹۶ میلیون دلاری لیگ عدالت در سه روز اول در مقابل فروش ۱۶۶ میلیون دلاری فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در همین بازه زمانی (Batman v Superman: Dawn of Justice) حرفی برای گفتن ندارد. طی گزارشی، شرکت وارنر با این روند میلیون‌ها دلار ضرر خواهد کرد و باید دید این موضوع روی فیلم‌های دیگر دنیای سینمایی DC تاثیر خواهد گذاشت یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: