مرحله اول بازی Wolfenstein 2: The New Colossus را هم‌اکنون به‌صورت رایگان تجربه کنید

توسط محسن منوچهری در ۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۸:۳۵

همه در فوق‌العاده بودن بازی Wolfenstein 2: The New Colossus توافق نظر دارند، اما شاید شما هنوز در این رابطه قانع نشده باشید و تجربه رایگان این بازی برای قانع کردن شما آمده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت «بتسدا» (Bethesda) مرحله اول بازی Wolfenstein 2: The New Colossus را برای همه پلتفرم‌ها به‌صورت رایگان عرضه کرده و می‌توانید با دانلو آن به‌تجربه این بازی بپردازید و در صورت رضایت بازی را تهیه کنید؛ در ضمن، از ذخیره مرحله اول که در حالت رایگان به اتمام رسانده‌اید، می‌توانید درنسخه خریداری شده استفاده نمایید.
بازی Wolfenstein 2: The New Colossusبخشی از فروش جمعه سیاه استیم نیز است، بنابراین می‌توانید بعد از انجام رایگان بازی و تهیه آن، از این تخفیف استفاده کنید.
مرحله اول بازی بسیار لذت بخش خواهد بود و تجربه جالبی از BJ Blazkowicz بودن به شما می‌دهد و شما را تشویق می‌کند که بازی را تا انتها دنبال کنید.
ارائه نسخه دمو در این روزها بسیار نادر شده است، اما شرکت بتسدا تصمیم جالبی مبنی بر تجربه رایگان بازی پیش از خرید گرفته است؛ ناگفته نماند بازی Doom نیز این قابلیت را به کاربرانی که مایل به تجربه این عنوان بودند ارائه کرد.
اگر می‌توانید برای کشتن نازی‌ها به‌صورت متصل به‌کنسول قابل حمل منتظر بمانید، بازی Wolfenstein 2: The New Colossus برای پلتفرم نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد؛ البته نمی‎دانیم تجربه این عنوان روی سوییچ به چه صورت خواهد بود.
درنهایت، الان فرصت خوبی است تا این بازی را روی رایانه‌ شخصی‌تان تجربه کنید و نگاهی به گیم‌پلی بازی و عملکرد آن روی رایانه‌تان بیندازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: