استودیو سازنده Forza Horizon طراحان GTA 5، Metal Gear و Hellblade را برای یک بازی نقش‌آفرینی جهان باز استخدام کرد

توسط افراسیاب در ۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۵:۲۹

توسعه‌دهنده Playground Games دومین استودیو خود را با ۲۰۰ کارکن ازجمله بازی‌سازان GTA 5، Metal Gear و Hellblade تاسیس کرد که در حال توسعه بازی‌ نقش‌آفرینی و جهان باز جدیدی هستند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در ماه فوریه توسعه‌دهنده بازی Forza Horizon استودیو Playground Games خبر از ساخت یک بازی جدید در ژانری متفاوت از مسابقات اتومبیل‌رانی دادند. که در آن زمان کاربران هیچ نظری راجع‌ به شکل‌ و شمایل بازی نداشتند که اکنون اوضاع تغییر کرده است.

طبق گزارشات جدید Playground در حال کار بر روی یک بازی اکشن جهان‌باز و نقش‌آفرینی است که افراد با تجربه و خلاقی از GTA 5، Metal Gear Solid و  Hellblade: Senua’s Sacrifice در آن استخدام شده‌اند.

بنابر گزارش سایت GamesIndustry.biz درحالی که جزئیات و ویژگی‌های بازی همچنان محدوداند اما Playground سازندگانی با‌ نام‌های Sean Eyestone، Will Kennedy و Fernandez di Simon را برای پروژه در اختیار گرفته است.

این‌ افراد که هستند که می‌توانند ما را هیجان‌زده کنند؟ خب آقای Eyestone پس از ۱۰ سال تجربه اندوزی در استودیوی Kojima Productions نقش کارگردان را در این پروژه برعهده می‌گیرد. همچنین آقای Kennedy پس از کار طراحی در GTA 5 مسئولیت سرپرست طراحان را قبول کرده است. و درنهایت آقای di Simon وظیفه طراحی مبارزات را پس از کسب تجربه به‌عنوان طراح ارشد در بازی Hellblade بر عهده دارد.

آقای Gavin Raeburn مدیرعامل استودیو Playground Games به GamesIndustry.biz می‌گوید:

ما بسیار مفتخریم که دومین استودیو خود را برای یک بازی جدید تاسیس کردیم.

وی در ادامه می‌افزاید:

این یک پروژه بسیار هیجان‌انگیز است که برای ما یک چالش در سطح اول جهانی محسوب می‌شود. یک تجربه در ژانری کاملا متفاوت برای اعضای استودیو  Playground Games که همگی نوید یک نمایش بزرگ را می‌دهند و من بسیار مشتاقم که با این تیم خلاق استودیو Playground Games به روند موفقیت‌های خود ادامه دهد.

درصورتی‌که Playground Games بیشتر با عناوین اتومبیل‌رانی خود شناخته می‌شود. اما استخدام افرادی نظیر Eyestone، Kennedy و di Simon می‌تواند نوید یک بازی نقش‌آفرینی جذاب را بدهند. با توجه به جهان‌باز بودن بازی می‌توانیم تقریبا لوکیشن بازی‌ را یک شهر مدرن پیش‌بینی کنیم اما تا زمانی که اطلاعات به‌صورت رسمی تائید نشده‌اند نمی‌توان نسبت آن اطمینان یافت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: