تماشا کنید: قابلیت Remote Play، استراتژی سونی برای رقابت پلی‌استیشن ۴ با نینتندو سوییچ در ژاپن

توسط افراسیاب در ۲ آذر ۱۳۹۶ , ۲۲:۴۹

«سونی» اخیرا در ژاپن کمپینی برای کنسول‌های پلی‌استیشن خود راه انداخته با تمرکز بر قابلیت‌های اتصالی و ارتباطی که به دارندگان پلی‌استیشن ۴ اجازه می‌دهد بازی‌های خود را در پلی‌استیشن ویتا ادامه دهند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

نینتندو سوییچ توانسته است با قابلیت دوگانه خود به‌عنوان کنسول خانگی و دستی کاربران ژاپنی را طلسم کند و در جدول فروش هفتگی بتواند بزرگ‌ترین رقیب خود پلی‌استیشن ۴ را شکست دهد. با توجه به این‌که گیمرهای ژاپنی همواره تمایل بیشتری به کنسول‌های دستی دارند، به نظر می‌رسد که پلی‌استیشن ۴ دیگر نتواند صدر جدول را از نینتندو سوییچ پس بگیرد؛ اما این به معنای آن نیست که نتوان یک کنسول خانگی را برای یک گیمر علاقه‌مند به کنسول های دستی جذاب‌تر کرد.

فروش پلی‌استیشن ویتا در غرب بسیار ناامیدکننده بوده است؛ اما این کنسول که شش سال از عرضه آن می‌گذرد فروش مناسبی در خانه خود داشته است؛ ویتا در ژاپن توانست ۵.۷ میلیون دستگاه بفروشد. بنابراین کاملا منطقی است که سونی لیستی از بازی‌های بزرگ‌ خود را برای تجربه در کنسول دستی‌اش تهیه کند.

بنابراین به نظر می‌رسد سونی تصمیم به‌جایی برای تمرکز بیشتر بر قابلیت Remote Play همراه با بزرگ‌ترین بازی سال پلی‌استیشن ۴ در ژاپن بگیرد. بازی Dragon Quest XI که در طول تابستان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو ۳DS منتشر شد و توقع می‌رود که در سال آینده برای نینتندو سوییچ هم منتشر شود.

در زیر می‌توانید ویدیویی تبلیغاتی و آموزشی از کار با Remote Play را که برای کاربران ژاپنی تهیه شده است مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: