بازی Overwatch به‌روز رسان کنسول اکس‌باکس وان اکس را دریافت خواهد کرد

توسط میلاد شجری در ۲ آذر ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۳

امروز در خبری شرکت «بلیزارد» تایید کرد که به‌روز رسان مخصوص اکس‌باکس وان اکس برای بازی Overwatch عرضه خواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به فروش عالی کنسول اکس‌باکس وان اکس و ارتقا بازی های اصلی کنسول اکس‌باکس وان بر بروی این کنسول، ما شاهد عرضه به‌روز رسان اکس‌باکس وان اکس برای بازی‌های قدیمی‌تر نیز خواهیم بود.

حال شرکت بلیزراد تایید کرد که بازی Overwatch که عملکرد بسیار عالی را ثبت کرده است، به‌روز رسان کنسول اکس‌باکس وان اکس شرکت مایکروسافت را دریافت خواهد کرد. پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو نیز سال پیش به بازی Star Wars: Battlefront II اضافه شد.

در راستای همین خبر، شرکت بلیزارد یک بیانیه برای وب‌سایت Windows Centeral ارسال کرد که انتشار این به‌روز رسان برای بازی را تایید می‌کند:

اعضای تیم سازنده Overwatch درباره امکاناتی که کنسول اکس‌باکس وان اکس در اختیار می‌گذارد، بسیار هیجان زده هستند. این تیم هم‌اکنون در حال پیدا کردن راه های ارتقا بازی جهت استفاده از حداکثر قدرت سخت افزاری کنسول و کار بر روی وضوح تصویر ۴K برای بازی بر روی اکس‌باکس وان اکس هستند. این برای تیم بسیار با اهمیت است که ظاهر بازی بر روی تلویزیون‌های بزرگ طبیعی باشد. ما در آینده اطلاعات بیشتری درباره برنامه‌های خود برای پشتیبانی ۴K روی کنسول اکس‌باکس وان اکس منتشر خواهیم نمود.

بازی چند نفره Overwatch در ماه می ۲۰۱۶ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: