تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Rampage با هنرمایی «دواین جانسون»

توسط میلاد شجری در ۲ آذر ۱۳۹۶ , ۲۰:۵۴

شرکت «برادران وارنر» اولین تریلر فیلم Rampage، اقتباسی از یک بازی ویدیویی آرکید به همین نام، را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در این فیلم «دواین جانسون» ملقب به «راک» (The Rock) نقش فردی به نام Davis Okoye که با میمون بزرگی دوست است را ایفا می‌کند.

درست همانند نسخه کلاسیک بازی، در فیلم نیز میمون توسط یک ماده شیمیایی عجیب اسپری و بسیار بزرگ می‌شود. یک گرگ بزرگ و همچنین یک موجود مارمولک و تمساح مانند نیز در این فیلم وجود دارند.

در فیلم Rampage، بازیگران دیگری از جمله «جفری دین مورگان»، «مالین اکرمن»، «جو مانگالینو» و «نائومی هریس» نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز بر عهده «برد پیتون» (Brad Peyton) است. وی قبل‌تر یکی دیگر از فیلم های دواین جانسون به نام San Andreas را کارگردانی کرده است. طبق اعلام وبسایت IMDB، برد پیتون کارگردانی فیلم Just Cause را نیز برعهده خواهد داشت.

با توجه به گذشته و تاریخچه‌ی فیلم‌های اقتباس شده از بازی‌ها مثل فیلم Assassin’s Creed با هنرنمایی «مایکل فاسبندر»، Warcraft با هنرنمایی «تراویس فیمل» و … . به نظر شما فیلم Rampage چه عملکردی خواهد داشت؟ آیا می‌تواند این طلسم را بشکند؟

فیلم Rampage با هنرنمایی دواین جانسون در تاریخ ۲۰ آوریل سال ۲۰۱۸ میلادی (۳۱ فروردین ۹۷) اکران خواهد شد. در زیر می‌توانید اولین تریلر فیلم را مشاهده نمایید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: