هیدکی کامیا تمایل به ساخت بازی‌ای تلفیق از دو عنوان Devil May Cry و Bayonetta دارد

توسط افراسیاب در ۱ آذر ۱۳۹۶ , ۱۷:۴۵

به نظر شما محصول نهایی ترکیب دنیای جهنمی دانته با شخصیت فرشته‌گونه Bayonetta چه خواهد شد؟ احتمالا زمانی به جواب خواهیم رسید که کارگردان و طراح شرکت «پلاتینیوم گیمز» آقای «هیدکی کامیا» Hideki Kamiya به آرزوی خود برسد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در مصاحبه آقای کامیا با مجله ژاپنی Dengeki PlayStation به شرکت سابق خود «کپکام» و علاقه فراوانش به ساخت بازی‌ای بر اساس دنیاها و شخصیت‌های دو بازی Devil May Cry و Bayonetta گفت.

آقای کامیا می‌گوید:

ترکیب دانته از Devil May Cry و Bayonetta باید بسیار جذاب باشد. کپکام عزیز، اگر با کسی مثل من مشکلی نداری، من همیشه آمادم. با احترام همگی با من سر فرود آورید.

کامیا از همان ابتدا عمیقا در ساخت هردو بازی نام برده شده در کپکام و «پلاتینیوم گیمز» حضور داشت. و اگر قرار باشد یک نفر دست به ترکیب دو بازی بزرگ اکشن‌ ماجراجویانه بزند چه کسی بهتر از کامیا.

کامیا در مصاحبه خود تنها به موضوع کراس‌اوور نپرداخت، او همچنین از بازسازی و ساخت دنباله برخی از عناوینش گفت. و به عناوین Devil May Cry، Viewtiful Joe و Ōkami اشاره کرد:

من می‌خواهم بر نسخه بازسازی شده Devil May Cry و Viewtiful Joe کار کنم و یا دنباله‌ای برای بازی Ōkami.

همانند Devil May Cry کامیا در زمانی که در کپکام حضور داشت نقش بسیار پررنگی در ساخت بازی‌های Ōkami و Viewtiful Joe داشت. هر دو عنوان، بازی‌های بسیار محبوبی هستند که طرفداران سال‌های زیادی است که از کپکام درخواست بازگشتشان را دارند.

سه نسخه از Viewtiful Joe منتشر شد که آخرین آن به سال ۲۰۰۵ برمی‌گردد. و  آخرین به روز رسانی از بازی Ōkami نیز به سال ۲۰۱۱ مربوط می‌شود. هرچند که قرار است خروجی HD این بازی در ماه دسامبر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. اما چیزی که طرفداران حقیقتا به دنبال آن اند ساخت دنباله این بازی است.

باوجود چراغ سبز نشان دادن آقای کامیا، این کپکام است که باید تصمیم نهایی را بگیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: