استودیو Sledgehammer درابتدا به‌ساخت بازی CoD: Advanced Warfare 2 علاقه‌ داشت

توسط سید محمود حسینی در ۲۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

شرکت اکتیویژن از خواسته‌ی طرفداران خود برای انتشار یک نسخه از Call Of Duty در جنگ‌های جهانی قرن بیستم، به رسم نسخه‌های ابتدایی مجموعه آگاه بوده و توانست Sledgehammer را قانع کند که بر روی پروژه‌ای مرتبط با آن شروع به کار نمایند و فعلا روی بازی CoD: Advanced Warfare 2 کار نکنند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این استودیو که اولین بازی مستقل خود را با نام Call Of Duty : Advanced Warfare تولید کردند، تصمیم داشتند که ادامه‌ای را برای این عنوان در دستور ساخت قرار دهند. Eric Hirshberg ‌مدیر عامل شرکت اکتیویژن در این رابطه مصاحبه‌ای را با Newsweek داشته است:

ما می‌دانستیم که آن‌ها می‌توانند سازندگان و شکل‌دهندگان تاریخ باشند. همچنین می‌دانستیم که آن‌ها جنگ جهانی دوم را در مقیاس و کیفیتی غیرقابل تصور خواهند ساخت.

او همچنین گفت:

چیزی که در مورد این بازی به آن علاقه دارم این است کسانی که به دنبال تاریخ و ریشه‌ها باشد یا در جستجوی تم ارتشی و تاریخی که عناوین این سری به خاطر آن‌ها دارای شهرت هستند، می‌توانند در این بازی آن را به نحوه احسن بیابند و از آن لذت ببرند.

Hirshberg علاقه‌ای به افشای اطلاعات در خصوص نسخه بعدی نداشت و تنها به گفتن این نکته بسنده کرد که:

مناطق و دوره‌های زمانی واقعی برای نسخه‌های آینده، این عناوین را جذاب‌تر و بهتر از قبل خواهند نمود.

سازنده نسخه سال بعد این عنوان پرافتخار، استودیو Treyarch خواهد بود که سه‌گانه «عملیات سری» (Black Ops) را در پرونده خود دارد.

بازی Call Of Duty: WW2، آخرین نسخه این سری بازی محبوب نیز هم‌اکنون برای دارندگان رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: