شایعه: تولید نینتندو سوییچ تا ۲۰۱۸ ممکن است به ۳۰ میلیون دستگاه برسد

توسط سید محمود حسینی در ۲۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۰:۳۰

شرکت نینتندو با معرفی کنسول نینتندو سوییچ از لحظه رونمایی یعنی اوایل سال جاری میلادی تاکنون توانسته است تعداد هفت و نیم میلیون عدد از این کنسول را به فروش برساند و این شرکت برنامه‌های بزرگی برای این کنسول در جهت افزایش این رقم برای سال آینده را در دستور کار خود دارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در گزارشی از The Wall Street Journal، نینتندو مشغول برنامه‌ریزی جهت تولید ۲۵ الی ۳۰ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ تا پایان سال ۲۰۱۸ است. این برنامه از ماه اردیبهشت که شروع سال مالی جدید نینتندو است، آغاز خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این طرح هنوز در حال گذراندن مراحل اولیه خود است، اما با وجود استقبال زیاد و درخواست‌های زیاد از این کنسول، موفقیت این طرح بسیار درصد امیدوار کننده‌ای خواهد داشت.  آن‌ها همچنین قصد دارند تا پایان سال مالی جاری این تعداد را به ۱۷ میلیون عدد افزایش دهند؛ هرچند افزایش تولید در سال آینده ارتباط مستقیمی با فصل تعطیلات پیش رو که اولین فصل تعطیلات این کنسول ارزشمند نیز است، خواهد داشت. گفته می‌شود که این گزارش بر اساس منابع ناشناس بوده و ما نمی‌توانیم به آن اعتماد کنیم.

با وجود شکست تجاری آخرین محصول قبل از نینتندو سوییچ این شرکت یعنی Wii U، نینتندو سوییچ در اوایل سال جاری میلادی معرفی شد و تاکنون موفقیت‌های بسیار دلگرم کننده‌ای را به همراه داشته است. این کنسول با عناوین درخشانی از جمله The Legend Of Zelda که مخاطبان زیادی دارد رونمایی شد. آخرین نسخه سوپرماریو نیز که اخیرا منتشر شده است، برای این شرکت تعداد ۲ میلیون نسخه را در روزهای اول معرفی خود به فروش رسانده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: