EA ممکن است از تولید سالیانه بازی‌های FIFA و Madden دست بردارد

توسط سید محمود حسینی در ۲۶ آبان ۱۳۹۶ , ۱۸:۴۷

شرکت EA ممکن است در سیاست‌های جدید خود از روند انتشار سالانه بازی‌های FIFA و Madden دور شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مدیر‌عامل شرکت EA، «اندرو ویلسون» گفت:

خرید و اشتراک آنلاین می‌تواند آینده تولید بسته‌های ورزشی سالانه مانند FIFA و Madden باشد.

بر اساس صحبت ویلسون، همان‌طور که صنعت بازی‌ها به سمتی می‌رود که این نیاز تبدیل به یک سرویس شده است، با تکیه کردن مصرف کنندگان بر دریافت‌های دیجیتال، این انتقال آسان‌تر خواهد شد. ویلسون در مصاحبه‌ای با Blomberg، بازی موبایلی Madden را به عنوان مثالی برای این بحث قرار داد. این بازی که سه سال از تاریخ انتشار آن می‌گذرد، فقط در هر فصل به‌روز رسانی‌های جدیدی را دریافت می‌کند.

با این وجود، وی همچنان حاضر نیست این ریسک را انجام دهد زیرا معلوم نیست ترفندی که بر موبایل‌ها و دستگاه‌های همراه خوب جواب داده، جواب‌گوی عموم مردم در صنعت کنسول‌ها نیز باشد. او می‌گوید:‌

هنگامی که ما یک بازی را طراحی می‌کنیم و سپس آن عنوان وارد جامعه بزرگ گیمینگ دنیا می‌شود، باید تمام احتمالات از جمله اندازه نمایشگرها و زمان‌ مناسب فصل‌ها را نیز در نظر بگیریم.‌ فرض کنید که شما بازی Madden را خریداری می‌کنید و ما باید برنامه‌ریزی کنیم که این بازی روی گوشی همراه شما و یا بر روی نمایشگر بزرگ ۶۰ اینچی‌تان چطور در یک زمان به مانند یکدیگر عملکرد یکسانی داشته باشند.

آخرین نسخه FIFA به مدت چند هفته صدرنشین جدول فروش انگلستان بود و هم‌اکنون با وجود تمامی رقیب‌های بزرگ در جایگاه پنجم قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: