تصاویر و اطلاعات جدید از شخصیت های بازی Attack on Titan 2 منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۵ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

شرکت «کوئی تکمو» تصاویر جدیدی از شخصیت‌های جدید بازی اکشن آینده خود به نام Attack on Titan 2 منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تمامی این شخصیت‌های قابل بازی شامل Oruo Bozad، Petra Rall، Gunther Schultz، Eld Gin و Moblit می‌شود. در ادامه نگاهی به جزئیات و اطلاعات منتشر شده پیرامون آن‌ها خواهیم داشت:

Oruo Bozad: او یکی از اعضای واحد عملیات ویژه Scout Regiment انتخاب شده توسط Levi است. او هم‌اکنون رکورد بیشترین تعداد تایتان مطیع را در گروه در اختیار دارد. او اغلب موارد شخصیت‌های Levi را به عنوان نشانه‌ای از احترام ماهرانه تقلید می‌کند اما خود با لکنت سخن می‌گوید.

Petra Rall: او یکی از اعضای واحد عملیات ویژه Scout Regiment انتخاب شده توسط Levi می‌باشد. او رکورد بیشترین همکاری را در گروه در اختیار دارد. به نظر می‌رسد که او شخصیت Oruo، یکی دیگر از اعضای واحد ویژه عملیات، را برای مدت طولانی می‌شناسد.

Gunther Schultz: او یکی از اعضای واحد عملیات ویژه Scout Regiment انتخاب شده توسط Levi می‌باشد. او به هر دو شخصیت Levi و Erwin بسیار وفادار بوده و بدون هیچگونه سرپیچی تمام دستور های آن‌ها را انجام می‌دهد. گرچه، او دارای هویت عبوس است و از صحبت‌ با دیگران اجتناب می‌کند.

Eld Gin: او یکی از اعضای واحد عملیات ویژه Scout Regiment انتخاب شده توسط Levi می‌باشد. او جایگزین فرمانده Levi در جوخه بوده و در نبود او رهبری گروه را برعهده دارد. او اعتقادی به رکوردهای جنگی شخصی ندارد و باور دارد که ارزش یک سرباز میزان چیز های تحت کنترل اندازه گیری نمی‌کنند.

Moblit: او یکی از اعضای واحد عملیات ویژه Scout Regiment به رهبری شخصیت Hange است. او اغلب موارد به عنوان دستیار Hange در ماموریت‌هایش رفتار می‌کند.

بازی Attack on Titan 2 به صورت جهانی در ماه مارس ۲۰۱۸ (تاریخ دقیق هنوز مشخص نیست) در ژاپن بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، نینتندو سوئیچ و شبکه استیم عرضه خواهد شد. نسخه غربی نیز به جز پلی‌استیشن ویتا برروی پلتفرم‌های فوق و کنسول اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در پایان می توانید تصاویر منتشر شده از این شخصیت ها را مشاهده فرمائید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: