تاریخ عرضه بسته الحاقی جدید بازی Warframe مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۲۵ آبان ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

استدیو مستقل «دیجیتال اکستریم» امروز در خبری اعلام کرده که بسته گسترش‌دهنده Plains of Eidolon مربوط به بازی شوتر سوم‌ شخص Warframe را در تاریخ ۲۳ آبان برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در بسته الحاقی Plains of Eidolon، بازیکنان به یک ناحیه کاملا جدید و جهان آزاد شامل چرخه روز و شب دسترسی خواهند داشت. تا تعداد چهار بازیکن می‌توانند در این منطقه به کاوش بپردازند و اگر این کار را در روز انجام دهند، قادر خواهند بود ماموریت‌های اختصاصی فضای اجتماعی جدید بازی به نام Cetus را انجام دهند. این فضای جدید تا ۵۰ بازیکن به صورت همزمان را می‌تواند نگه‌داری کند.

بسته Plains of Eidolon ابتدا در ماه جولای سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی شد و عنوان شد که قرار است بزرگ‌ترین بسته گسترش‌دهنده بازی Warframe باشد. همانند نسخه رایانه‌های شخصی، گسترش‌دهنده Plains of Eidolon برای کسانی که بازی اصلی را در اختیار دارند، کاملا رایگان قابل دانلود خواهد بود.

بازی Warframe در تاریخ سه فروردین ۹۲ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و کمی بعد از آن نیز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد. گسترش دهنده Plains of Eidolon نیز در تاریخ ۲۳ آبان ۹۶ برای پلتفرم‌های مذکور عرضه خواهد شد‌، علاوه بر این لازم به ذکر است که نسخه رایانه‌های شخصی این گسترش‌دهنده قبلا عرضه شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: