آخرین به‌روزرسان بازی Assassins Creed Origins برخی مشکلات گرافیکی را برای بازیکنان ایجاد کرده است

توسط میلاد شجری در ۲۵ آبان ۱۳۹۶ , ۰۹:۴۸

آخرین بروزرسانی بازی Assassins Creed Origins که قرار بود پایداری و عملکرد بازی را بهبود ببخشد، به نظر می‌رسد مشکلات گرافیکی برای برخی بازیکنان ایجاد کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در هنگام انتشار، بازی Assassins Creed Origins بروزرسانی بزرگ و سنگین نسخه ۱.۰۳ را دریافت کرد که قابلیت های جدیدی را به بازی اضافه کرد. کمی بعد از آن، بروزرسانی نسخه ۱.۰۴ که قرار بود پایداری و عملکرد بازی را بهبود ببخشد، منتشر شد. اما حال بسیاری از بازیکنان گزارشاتی داده‌اند مبنی بر اینکه این دو بروزرسانی تجربه بازی برای آن‌ها را خراب کرده است.

وب‌سایت US Gamer نیز متوجه تعداد زیادی شکایات بازیکنان از بازی Assassins Creed Origins بر روی وب‌سایت Reddit شده است. در این شکایات کاربران از درست بارگزاری نشدن تکسچرهای بازی، بهم‌ریختگی نورپردازی و غیره صحبت کرده‌اند. این مشکلات در فروم رسمی بازی Assassins Creed Origins نیز گزارش شده است و بازیکنان لیست بلندی از مشکلاتی که در بازی مشاهده کردند به همراه تصاویرشان، ارائه کرده‌اند.

اگر شما هم بعد از  دریافت این بروزرسانی مشکلاتی در بازی مشاهده می‌کنید در بخش نظرات اعلام کنید. بازی Assassins Creed Origins هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. لازم به ذکر است نسخه ارتقا یافته بازی برای پلتفرم های اکس‌باکس وان اکس و پلی‌استیشن ۴ پرو نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: