0 نظر

کمتر از یک هفته دیگر عنوان جدیدی از بازی Valkyria معرفی می‌شود

توسط در11 ماه پیش
 

شرکت «سگا» (Sega) یک سایت جدید برای یک پروژه مرتبط با سری Valkyria راه انداخته است که امیدواریم تبدل به نقطه عطفی برای بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در وب‌سایت یادشده به این آدرس هیچ سرنخی از یک بازی جدید وجود ندارد اما در میانه آن نوشته شده است «پروژه جدید Valkyria» به همراه تاریخ ۲۰ نوامبر مصادف با ۲۹ آبان سال جاری.

نکته جالب دیگر صفحه، چند زبانی بودن آن است که می‌تواند نشان از انتشار جهانی آن باشد. متاسفانه سرنخ دیگری از بازی جز یک عکس که در زیر می‌توانید ببینید وجود ندارد. و ما هنوز هیچ‌چیز در مورد نام بازی، پلتفرم‌های هدف و جزئیات مهم دیگر نمی‌دانیم.

اولین نسخه از Valkyria Chronicles در سال ۲۰۰۸ با نقد‌های مثبت در میان منتقدین و کاربران برای پلی‌استیشن ۳ منتشر شد، و از داستان جذاب، شخصیت‌ها و تصاویر منحصربه‌فردش به‌عنوان نکات مثبت بازی یاد می‌شد. نسخه‌های اول و دوم سری در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ برای PSP عرضه شدند اما متاسفانه سگا هیچ‌وقت نسخه سوم را برای این پلتفرم منتشر نکرد.

همچنین نسخه اول بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی بازسازی شد که بسیار عالی به‌ نظر می‌رسید.

در همین اواخر یک نسخه فرعی از بازی به‌نام Valkyria Revolution منتشر شد و بااینکه سرگرم‌کننده و لذت‌بخش بود اما در سبکی کاملا متفاوت و دنیایی متفاوت از نسخه‌های اصلی این سری محسوب می‌شد که درنهایت نتوانست مانند نسخه‌های اصلی بدرخشد.

مطلب مشابه ◄  بازی Darwin Project هم‌اکنون برای اکس‌باکس وان در دسترس است
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر