0 نظر

به‌زودی حالت «بتل‌ رویال» به بازی Warface اضافه خواهد شد

توسط در11 ماه پیش
 

با طوفانی که سبک «بتل ‌رویال» بازی PUBG به راه انداخته، قطعا تعجب‌آور نیست که بقیه سازندگان هم در فکر ارائه این حالت برای عناوین خود باشند. در حال حاضر، استودیو «کرایتک» اعلام کرده قرار است این حالت را به بازی تیراندازی اول‌شخص رایگان خود، یعنی بازی Warface اضافه کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کرایتک اعلام کرد حالت «بتل‌ رویال» یک حالت تجربی است و برای مدت زمان محدود در دسترس خواهد بود. در حالت جدید بازی Warface هم به مانند PUBG باید بکشید یا کشته شوید و هر بازیکن به تنها مبارزه می‌کند تا تنها یک نفر در این میدان جنگ زنده بماند.

کرایتک هنوز اعلام نکرده که تعداد بازیکنان این حالت چند نفر خواهد بود، اما این در حالی است که دو بازی PUBG و Fortnite از صد بازیکن در هر مسابقه استفاده می‌کنند. علاوه بر این لازم به ذکر است؛ بازی Warface دارای عناصر ناشناخته است، این یعنی شما نمی‌دانید در طول بازی چه سلاح‌هایی را دریافت خواهید کرد. درمورد نقشه بازی هم باید گفت بزرگ‌ترین نقشه PVP‌ای هست که تاکنون برای بازی منتشر شده است.

هم‌چنین برای این حالت ۱۱ اچیومنت در نظر گرفته شده که از جمله آن می‌توان به اچیومنت King of the Hill اشاره کرد، در صورتی می‌توانید به آن دست پیدا کنید که به عنوان آخرین شخصی باشید که در بازی زنده می‌ماند. یکی دیگر از این اچیومنت‌ها  Beginner Eliminator نام دارد و برای گرفتن آن کافی است ۱۰ دشمن را بکشید.

حالت بتل‌ رویال به بازی Warface در به‌روزرسانی بعدی اضافه خواهد شد، هرچند که کرایتک تاریخ دقیق از زمان عرضه این حالت را اعلام نکرد. دوباره لازم به ذکر است که این حالت تنها برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود و بعد از آن، کرایتک با توجه به بازخوردها و ایجاد تغییرات آن را دوباره برخواهد گرداند. Warface اولین بار برای رایانه‌های شخصی عرضه و سپس برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار گرفت. قابل توجه است که سرورهای نسخه ۳۶۰ بعد از گذشت ۱ سال خاموش شد.

مطلب مشابه ◄  تصاویری جدید از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر