تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ آبان ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

مراسم The Game Awards در سال ۲۰۱۴ برای اولین‌بار به همگان معرفی شد و در واقع مانند مراسم اِمی یا اسکار است. این رویداد قرار است در تاریخ پنج شنبه، ۱۶ آذر به‌صورت زنده از تئاتر مایکروسافت در شهر لس‌آنجلس پخش شود. شما می‌توانید این مراسم را از طریق شانزده پلتفرم و وب‌سایت‌ مختلف تماشا کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با این حال، بهتر است از تاریخ سه شنبه، ۲۳ آبان به بازی‌های مورد علاقه خود و با انتخاب آن‌ها از طریق پیام‌رسان فیس‌بوک، جستجوی گوگل و توئیتر رای دهید. وب‌سایت Engadget هم یکی از نشریات مشمول رای گیری در سال جاری است.

تعداد بازدیدکنندگان مراسم The Game Awards در سال گذشته از ۸.۵ میلیون بیننده نیز عبور کرد که در آن عناوین دسته اول و مستقل نظیر «بتلفیلد ۱» (Battlefield 1)، «دووم» (Doom)، «اوورواچ» (Overwatch)، «تایتان‌فال ۲» (Titanfall 2)، «انچارتد ۴» (Uncharted 4) و «فایرواچ» (Firewatch) برنده جوایزی در سال گذشته شدند. در ادامه به صحبت‌های تهیه‌کننده این مراسم توجه می‌کنیم:

مراسم The Game Awards جامعه بازیکنان در جهان را صرف‌نظر از اینکه چه کسی هستید، در کجا زندگی می‌کنید یا از چه سبک بازیی لذت می‌برید، متحد می‌کند. امسال ما بخاطر اضافه شدن شرکای تجاری جدید بسیار هیجان‌زده هستیم و راه‌های جدید را برای تعامل با طرفداران ارائه خواهیم داد.

این مراسم از سراسر جهان و از طریق شبکه‌های مختلفی نظیر فیس‌بوک، فروشگاه‌ پلی‌استیشن، استیم، توئیچ، اکس‌باکس لایو، یوتیوب و غیره می‌توانید مراسم را به‌صورت زنده تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: