بازی Monster Hunter World فاقد هرگونه سیستم پرداخت درون‌ برنامه‌ای خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۲۱ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

لووت ‌باکس‌ها و سیستم پرداخت درون برنامه به شکل فزاینده‌ای در بازی‌ها رایج شده است، اما در خبری مشخص شد بازی Monster Hunter World فاقد هرگونه سیستم پرداخت درون برنامه‌ای است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در مصاحبه‌ای که وب‌سایت گیم‌اسپات با تهیه‌کننده بازی Monster Hunter World انجام داد و اشاره داشت لوت باکس و موارد مشابه در بازی آن‌ها جایگاهی ندارد و هیچ ایده خوبی در این مورد از نظر آن‌ها وجود نداشت. در ادامه به بخشی از صحبت‌های تهیه‌کننده بازی توجه می‌کنیم:

من فکر می‌کنم Monster Hunter قبلا سیستم پاداش تصادفی در گیم‌پلی را داشته، شما می‌تواند از هسته گیم‌پلی و با پیش‌روی لووت کنید بدون این‌که لازم باشد پولی بابت آن پرداخت کنید. ما می‌خواهیم مردم چیزی که ما آن را ساختیم، تجربه کنند تا این‌که گزینه‌ای وجود داشته باشد (اشاره به سیستم پرداخت درون برنامه‌ای) که این تجربه را از بین ببرد.

به‌صورت کلی سازنده بیان کرد بازی به شکلی طراحی شده که می‌توانید با رتبه پایین هم اسلحه‌های بسیار خوبی را باز کنید و با وجود این موارد، نبودن سیستم پرداخت درون‌برنامه به‌نظر منطقی می‌رسد. در نهایت لازم به ذکر است، بازی Monster Hunter World در تاریخ جمعه، ۶ بهمن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود. هم‌چنین، نسخه رایانه‌های شخصی هم به‌دنبال انتشار نسخه کنسولی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: