استودیو CD Projekt Red به دنیای بازی The Witcher باز‌خواهد گشت

توسط میلاد شجری در ۲۱ آبان ۱۳۹۶ , ۰۹:۳۰

در خبری، استودیو «سی‌دی پراجکت رد» در کنار ارائه اطلاعات جدید از بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرد، بازی The Witcher 4 در کار نخواهد بود اما ممکن است در آینده بازی هایی در دنیای یکسان ساخته شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استدیو سی‌دی پراجکت قصد ندارد دیگر عنوانی بر اساس شخصیت «گرالت» بسازد، اما ممکن است در آینده شاهده بازگشت دنیای بازی The Witcher باشیم. این اطلاعات از مصاحبه وبسایت لهستانی «Strefa Inwestorow» با مدیر‌عامل سی‌دی پراجکت، آقای «آدام کیسینسکی» (Adam Kiciński) بیرون می‌آید.

طبق اطلاعات به‌دست آمده از این مصاحبه، در حال حاضر این استدیو برنامه‌ای برای عرضه نسخه چهارم بازی The Witcher در نظر ندارد و سه‌گانه بازی را کامل و تمام شده می‌داند. اگرچه، این استودیو می‌داند که طرفداران خواهان بازگشت دنیای بازی The Witcher از طریقی متفاوت هستند. سی‌دی پراجکت هنوز حق امتیاز سری The Witcher را در اختیار دارد و اگر آن‌ها این سری را رها کنند، طرفداران و سرمایه‌گزاران هرگز آن‌ها را نخواهند بخشید.

در ماه سپتامبر نیز، صداگذار شخصیت گرالت آقای «دوگ کاکل« (Doug Cockle) عنوان کرد که هیچ اطلاعاتی از نسخه چهارم بازی Witcher در اختیار ندارد و فعلا استودیو فقط بر روی بازی Cyberpunk 2077 تمرکز کرده است. پس به‌طور اساسی، انتظار بازی در نقش گرالت در یک بازی دیگر را نداشته باشید، ولی آن‌ها به طریقی به این سری بازخواهند گشت‌.

در ادامه مصاحبه درباره بازی Cyberpunk 2077 نیز صحبت شد. همان طور که قبلا با خبر شدیم، دنیای بازی Cyberpunk قرار است بسیار بزرگ‌تر از دنیای Witcher 3 باشد. در طول مصاحبه کیسینسکی، به نظر بسیار خوشحال بود از اینکه بازی دارای بخش چند‌نفره است یا خیر اما آن را تایید و یا حتی انکار نکرد.

در آخر، درباره بازی Gwent نیز کمی صحبت شد که البته چیز هیجان‌انگیزی برای معرفی در کار نبود و فقط اعلام شد در آینده بازی علاوه بر پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی بر روی پلتفرم های دیگر نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: