طبق پیش‌بینی یکی از طرفداران Game of Thrones جان اسنو یک خواهر دوقلو دارد

توسط افراسیاب در ۲۰ آبان ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

«بازی تاج و نخت» Game of Thrones به دو چیز مشهور است؛ تئوری‌های طرفداران و کنار گذاشته شدن شخصیت‌های بزرگ. فصل هشتم این سریال هردو خصوصیات نام‌برده شده‌ را بیشتر از همیشه در پی دارد آن‌هم پیش از آغاز آن. حداقل یک شخصیت قطعا از جمع جدا خواهد شد و معنی آن برای یکی از بزرگ‌ترین طرفداران و تئوریسین های این سریال چیست؟ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

مرگ Jon Snow تقریبا مثل شوخی می‌ماند. اما یک چیزی هست که به او نیز مربوط می‌شود. شخصیت Meera(دختری که بارها در موقعیت‌های دشوار به Bran برای بازگشتنش به Winterfell کمک کرد.) احتمال دارد که دیگر به سریال بازنگردد.

طبق مصاحبه‌ Ellie Kendrick بازیگری  که  نقش Meera را بازی می‌کند با سایت Metro، از او پرسیده می‌شود که آیا او به سریال بازخواهد گشت. و او نیز در پاسخ می‌گوید:

تا جایی که من خبر دارم نه. نمی‌دونم. خیلی جالبه چون همه‌جا از من می‌پرسن، چه اتفاقی قرار است بیفتد؟ تو در فصل جدید حضور داری؟ اما حقیقت اینه که واقعا من نمی‌دونم.

او در ادامه می‌گوید:

همیشه منتظر تماس تلفنی می‌مانم آن‌وقت متوجه می‌شوم، اما تا الان هیچ تماسی با من گرفته نشده است.

حالا این چه ربطی به John Snow دارد؟

خب اخیرا یکی از طرفداران تئوریسین پیدا شده است که در این سال‌ها پیش‌بینی‌های زیادی ارائه کرده و ادعا می‌کند John Snow یک خواهر دوقلو دارد، Meera. زیرا پدر او Howland Reed در کنار Ned Stark پیش از تولد John Snow توسط مادرش Lyanna Stark در نبرد برج  Joy حضور داشته است. بنابراین Ned و Howland تصمیم می‌گیرند هریک به‌صورت جداگانه دوقلوها را بزرگ کنند تا از بزرگ‌ترین راز Westeros در مقابل Robert Baratheon محافظت کنند.

اگر تهیه‌کنندگان هنوز به Kendrick زنگ نزده‌اند احتمال بازگشت او به سریال کمرنگ می‌شود و دراین‌صورت احتمال صحت این پیش‌بینی نیز از بین می‌رود. اما جدایی او از سریال با خداحافظی و تشکر سرد Bran کمی ناراحت‌کننده و مرموز بود. هرچند که نسبت به دیگر جدایی‌ شخصیت‌های دیگر این سریال یک پایان خوش محسوب می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: