بازی LawBreakers

این آخر هفته بازی LawBreakers را رایگان تجربه کنید

توسط سهیل حسینی در ۱۹ آبان ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

در جدیدترین خبر، شبکه استیم بازی LawBreakers را برای مدت کوتاهی رایگان کرده و علاقه‌مندان خواهند توانست تا تاریخ مشخص شده به تجربه بازی بپردازند. این عنوان تا یکشنبه، ۲۱ آبان رایگان خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این پیشنهاد، بعد از انتشار به‌روزرسان جدید بازی که ویژگی‌هایی نظیر رنک در بخش چندنفره و محتوای جدید، در نظر گرفته شد. علاوه بر این، بازی LawBreakers از تاریخ سه شنبه، ۲۳ آبان ۵۰ درصد تخفیف دریافت کرده و می‌توانید آن را با قیمت ۱۵ دلار در صورت تمایل خریداری کنید. این پیشنهاد برای هر دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

هم‌چنین لازم به ذکر است؛ کسانی که در این حراجی بازی را تهیه کنند، شانس داشتن یک کپی رایگان دیگر از همین بازی را نیز خواهند داشت. ۱۰۰ نفر اولی که بر روی هر پلتفرم بازی را خریداری کنند، از طرف استودیو «باس‌کی» یک کد رایگان از همین عنوان در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌تواند آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

در نهایت، بازی LawBreakers هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. عنوان مذکور به رقم دریافت امتیازات مثبتی که داشت، نتوانست بازیکنان زیادی را برای خود دست و پا کند و تعداد بازیکنان آن به زیر ۳۰۰ نفر در روز رسیده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: