اولین جزئیات از بازی جدید سازندگان PUBG منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۹ آبان ۱۳۹۶ , ۱۱:۱۰

استودیو «بلوهول»، سازنده‌ای که با عنوان PUBG توانسته این روزها به محبوبیت زیادی دست پیدا کند از پروژه جدید خود رونمایی کرد. Ascent: Infinite Realm یا به اختصار AIR، عنوانی در سبک جهان‌باز و نقش‌آفرینی آنلاین است. در بازی هم‌چنین حالتی به اسم  Realm Vs Realm وجود دارد که بازیکنان در مقابل هم قرار می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت «کاکاو گیمز» ناشر غربی بازی Black Desert Online مسئولیت نشر بازی Ascent: Infinite Realm را هم بر عهده دارد و وعده داده شد بتای بازی در نیمه اول سال ۲۰۱۸ در دسترس کاربران قرار گیرد. استودیو «بلوهول» هم‌چنین درمورد A:IR توضیحاتی ارائه داد:

در حالت RvR، هر جناح برای شهرت و افتخار بازی می‌کند و به‌صورت نوبتی مسئولیت حمله و دفاع از مکان مشخص را بر عهده خواهند گرفت. در بازی انواع و اقسام وسایل نقلیه برای حمل و نقل وجود دارد. بازیکنان هم‌چنین می‌توانند با استفاده از موشک و ضدهوایی‌ها با تهدیدات مختلف مبارزه کنند، بازیکنان علاوه بر این می‌توانند حملات هوایی و زمینی را به عنوان استراتژی خود بسته به نقشه اجرا کنند.

سلاح‌های استراتژیک مختلفی در بازی وجود دارد که شامل توپ‌ها، مین‌ها، و سایر اقلام در اختیار جناح‌های بازی قرار می‌گیرد تا بتوانند جریان بازی را به نفع خود تغییر دهند. ترکیب جنگ زمینی و هوایی باعث می‌شود تا هر مبارزه با استراتژیک، چالش‌برانگیز و پویا جلوه کند.

استودیو «بلوهول» وعده داد در بازی AIR قابلیت شخصی‌سازی زیادی وجود دارد؛ از جمله آن شخصی‌سازی کشتی هوایی، پنج کلاس مختلف و ایجاد ماموریت‌های مختص به خود را می‌توان اشاره کرد. در پایان، اولین تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده خواهیم کرد:

AIR (1) AIR (2) AIR (3) AIR (4) AIR (5) AIR (6) AIR (7) AIR (8) AIR (9)

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: