0 نظر

آمار فروش PlayerUnknown’s Battlegrounds از مرز ۲۰ میلیون نسخه عبور کرد

توسط در12 ماه پیش
 

بعد از آخرین گزارشی که پیرامون فروش ۱۷ میلیون نسخه‌ای PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شده بود، در جدیدترین خبر باز هم رکورد دیگری برای این عنوان به در زمینه فروش به ثبت رسید. تا زمان نگارش این خبر، با در نظر گرفتن این مورد که بازی هنوز در مرحله دسترسی اولیه قرار دارد، آمار فروش عنوان موردنظر از مرز ۲۰ میلیون نسخه نیز عبور کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«برندان گرین»، این خبر را در توئیتر خود تأیید کرد و آن را یک نقطه عطف شگفت‌انگیر خواهند. او هم‌چنین گفت؛ تیم‌شان سخت تلاش می‌کنند تا یک تجربه واقعا عالی در سبک بتل‌رویال را برای همگان به ارمغان بیاورند. او جزئیات بیشتری ارائه نداد، اما خاطرنشان کرد که تغییرات زیادی قرار است صورت گیرد که از جمله آ‌ن‌ها می‌توان به اضافه شدن انیمیشن و نقشه صحرا اشاره کرد. هم‌چنین سازنده به‌تازگی برخورد جدی‌تری را با کسانی که در بازی تقلب می‌کنند، تدارک دیده است.

در رکورد دیگر هم تعداد بازیکنان هم‌زمان بازی در شبکه استیم از مرز ۲.۵ میلیون نفر عبور کرده که قطعا رکورد بزرگی محسوب می‌شود. PlayerUnknown’s Battlegrounds علاوه بر این برای کنسول اکس‌باکس وان هم در دست توسعه بوده و در تاریخ سه شنبه، ۲۱ آذر برای این پلتفرم عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  احتمالا بازی Child of Light II در دست توسعه قرار دارد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر