فروش Resident Evil 7 به ۴.۱ میلیون و Marvel vs Capcom Infinite نزدیک به یک میلیون رسیده است

توسط افراسیاب در ۱۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

جدیدترین گزارش مالی «کپکام» نشان می‌دهد که عناوین بزرگ این شرکت، کارشان را به نسبت خوب انجام داده‌اند. در ادامه با دنیای‌بازی همراه شوید.

Resident Evil 7 توانست از مرز ۴ میلیون کپی عبور کند که کاپکام توقع داشت در نیم‌سال اول ۲۰۱۷ به این مقدار برسد، اما میتوان پیش‌بینی کرد که بازی به فروش دنباله‌دار خود برای مدت زیادی ادامه بدهد. پیش‌ازاین خبر رسیدن Resident Evil 7 به ۴ میلیون کپی منتشر شده بود اما این‌بار در گزارش کپکام بسیار دقیق به انتشار آمار و ارقام پرداخته است که نشان می‌دهد فروش بازی به ۴.۱ میلیون کپی رسیده است.

فروش بازی Marvel vs Capcom Infinite نیز به ۹۰۰,۰۰۰ کپی رسید، که در نگاه اول به‌ نظر نمی‌رسد فروش خوبی باشد. اما با مروری بر آغاز فروش بازی که در هفته اول فروش خود در بریتانیا حتی نتوانست جزو ده بازی بالای لیست شود و خبر تخفیف خوردن زودهنگام بازی، این عنوان به‌مرور توانست راه خود را در بازار پیدا کند و رقم منتشرشده برای کپکام رضایت‌بخش به‌ نظر برسد.

باقی گزارش چندان جالب به‌ نظر نمی‌رسد زیرا بیشتر به محتواهای‌ دانلودی، بازی‌های موبایل که فروش خوبی دارند می‌پردازد. بازی Monster Hunter XX که تنها در ژاپن برای پلتفرم نینتندو سوئیچ منتشر شده است توانسته بسیار عالی عمل کند.

عنوان بزرگ بعدی شرکت کاپکام Monster Hunter World است که در تاریخ ۲۶ ژانویه (۶ بهمن ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. و کپکام امید زیادی به فروش این بازی در بازار بسته است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: